Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angliában, hogy tudok kocsit...

Hellboy66 kérdése:

Angliában, hogy tudok kocsit venni magyarként ha csak kiutazom?

Figyelt kérdés
Szóval kimegyek és vennék egyet 1000 fontért, annyi a lényeg, hogy hogyan tudom elhozni a kereskedésből ... ?
2015. júl. 30. 18:27
 1/3 Feketetűz válasza:
Apum kiköltözött Angliába megkérdezem hol vette a kocsiját.Nem sokára jövök egy válasszal.
2015. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bemesz a kereskedesbe ( en nem ott vennek..) kifizetted , elhozod, persze ehhez itteni lakcim kell szerintem,maskulonben nem tudom hogy tudnal? valamint biztositas es a taxot is meg kell kotni az autora.nem igazan ertem, itt akarod hasznalni vagy Magyarorszagon...?
2015. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egy nagyon fontos kis táskát kell magad dal Vinni ès ugyhivják hogy BUXA,!

Amugy azzal tisztában vagy hogy ott a kormány a másik oldalon van? Ès ha azzal akarsz Magyarországon vezetni nehézkes lessz az elózés no meg sokminden...ha ott akarod használni okés de ha magyar a akarod Vinni akkor Nagy butaságot fofsz csinàlni.. En olyan helyen élek ahol a kormany a masik oldalon van ugy vezetök 28 ëve de van hozzá gyakorlatom de mindig ha haza megyek felkothetem a gatyeszt mert az elsö fél orávan nagyon figyelmessen kell vezettem mert más a kozlekedési szabály de nagyon más tehát nem okos dolog angliabol haza Vinni autot. Joindulatvol ès tapasztalatbol mondom. Ismertek valakit aki vittük ilyen autot haza ès megbánta de Utanna meg eladhatatlan volt az auto mert a kormany rossz helyen van ès senki nem vesz magyarban ilyen autot!

2015. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!