Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá hogy bevetik...

Mit szóltok hozzá hogy bevetik a brit hadsereget Calaisnál a bevándorlók miatt?

Figyelt kérdés

[link]


Persze a liberálisok rögtön elkezdtek jajveszékelni.


2015. júl. 31. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van... Nekünk is be kellene vetni ( ha lenne mit)
2015. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Ki kellene mondani azt hogy ha több száz ezer ember mozgolódik illegálisan az nemzetállamok határain az nem menekült ügy hanem háborús helyzet.


Végre történt valami. Más civilizált országba be sem engedték volna őket. Csak az EU ilyen töketlen.

2015. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
David Cameronnak teljesen igaza van, bár én inkább a sáska vagy az élősködő szót használtam volna :D
2015. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Na megszólalt a vészharang.

Nyugi, vedd már észre mi a különbség Cameron kijelentései és tettei között. Te is csak azt látod, jön a kő a hegyről, el kell ugrani előle. Nem tűnik fel, hogy ott is jön, ahová ugrasz.

Kisöreg láttál te már igazi háborút? Nem moziban. Elképesztően megváltozna a véleményed. De ezt neked kár magyarázni.

2015. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

nekünk is be kéne vetni

illetve nem értem h a kerítésen mit tökölünk ennyit... a Berlini falaat is felhuztak egy éjszaka alatt...

2015. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy vetik be a hadsereget mint rendfenntartók, hanem az utak zsúfoltságát segítenek csökkenteni. Laktanyákat nyitnak meg parkolni és az úton ragadt teherautóknak segítenek.
2015. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!