Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Várható, hogy elszaporodnak a...

Várható, hogy elszaporodnak a terrormerényletek Németországban és Ausztriában?

Figyelt kérdés

Az Iszlám Állam közzétett németül egy videót, melyben megfenyegették Merkelt, valamint felhívták a dzsihádisták figyelmét, hogy hajtsanak végre dzsihádod Ausztriában és Németországban.

Én Bécsben dolgozok, de ez kissé megijesztett.


Van ok a félelemre? Vagy ez csak szimpla szenzációhajhászás úgymond, hogy ne haljon el a szervezet?



2015. aug. 5. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
No. és Aut ellen sokkal hamarabb lesz terrortámadás, mivel sokkal több muszlim van ott, sokkal több muszlim akar oda bevándorolni, és összemérhetetlen a gazdasági szerepük a világban Mo.-val.
2015. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami tuti lesz, nem tudom elképzelni, hogy mostantól balhémentes lesz a világ.
2015. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Eleg kicsi a valoszinusege.
2015. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet.


Több kísérlet is volt az utóbbi időben, de a hatóságok meghiúsították.

2015. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak szimpla megfélemlítés. Azért csinálnak ilyen videókat, hogy rájuk figyeljenek, hogy az emberek úgy érezzék, sehol sincsenek biztonságban. Ennek ellenére szerinte ők is tudják, hogy terrorcselekményeket végrehajtani Európában (főleg a francia merénylet után) szinte lehetetlen.

Az EU-s országok a sok menekült miatt egymásnak adják az információkat, a megfigyeléseket, emiatt van az, hogy 10 terrorgyanús embert keresett a magyar rendőrség, mert külföldről jött az információ, hogy közük lehet az IS-hez.


Mellesleg az iszlám állam szénája egyáltalán nem áll jól (hála Istennek). A kurdok is jól megsz...patták őket, meg most Törökország is beszállt a buliba. Régebben naponta tettek közzé tömeges kivégzéseket, most már csak fenyegetnek (na nem mintha hiányoznának a kivégzések, szó sincs erről). Eléggé úgy néz ki, hogy kezd kifulladni a szervezet, még ha van pénzük, akkor is.


Remélem el is tűnnek végleg.

2015. aug. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én azt olvastam,ennek a bizonyos videónak a végén is kivégeztek két embert.
2015. aug. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos nem alaptalan a fenyegetőzésük. Mint előttem írták, már többször próbálkoztak terrormerénylettel (pl.:15 éves török fiú Bécsben akart robbantani egy pályaudvaron), eddig még sikerült leleplezni mielőtt végrehajtották volna. Viszont a nagyszámú muszlim népesség miatt, mindig lesznek olyanok, akik szélsőségessé válnak -- egyre többen ! Szinte 100% hogy a következő időkben több merénylet lesz a két országban. Ott még nem tartanak, hogy megtudják akadályozni. Kész átjáróház az egész EU, akár menekültekkel is beszivárognak, alattomos módon (legutóbb egy német menekülttáborban csaptak le egy dzsihadistára.) Én nem bízok a biztonsági erőkben, szóval sajnos számítani kell kisebb nagyobb merényletekre ..

Remélem tudtam segíteni.

2015. aug. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerinted hogyan lehet a GYAKORLATBAN számitani merényletekre ? ne közlekedjünk buszon-villamososn ? ne menjünk foci meccsre? vagy étterembe? hogyan lehet rettegésben élni? állandoan forgassam a fejem ? vagy mégis mit csináljunk, mi egyszerü emberek a nagy várososkban?
2015. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ennek ellenére szerinte ők is tudják, hogy terrorcselekményeket végrehajtani Európában (főleg a francia merénylet után) szinte lehetetlen. "


Párizs, Brüsszel, Nizza, Berlin...

2016. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!