Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol vannak ilyenkor a feministák?

Hol vannak ilyenkor a feministák?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 7. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Ennél sokkal fontosabb dolgokkal foglalkoznak ők, mint hogy tehetnek-e félmeztelen képeket az Instagramra például.
2015. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Én feminista vagyok, itt vagyok és elítélem, na erre mit lépsz? :D


Halkan jegyezném meg - mivel az első két válaszolónak látszólag halvány lila gőze sincs mi az a feminizmus - hogy a feminizmus nem jelent nőuralmat, csupán a női jogok védelmét és a nemek közötti egyenlőséget. A feminizmusnak csak egy radikális szélsőséges irányzata akar nőuralmat! Ezekkel a fogalmakkal illene tisztában lenni.

2015. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

"a nemek közötti egyenlőséget" - ami kizárja azt, hogy a nők nőként, a férfiak férfiként működjenek a társadalomban és a családban. #1 voltam.

A modern izmusoknál ha tudni akarjuk, ki ellen irányul, csak meg kell nézni, kit tűz a zászlajára.

2015. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

"ami kizárja azt, hogy a nők nőként, a férfiak férfiként működjenek a társadalomban és a családban. #1 voltam. "


Te kevered a szezont a fazonnal, itt a döntéshozásbeli meg társadalmi jogi egyenlőségről van szó. Természetesen biológiailag sosem lehet egyenlő egy nő és egy férfi, de párkapcsolati, politikai döntésekben, vagy társadalmi helyzetet illetően igen. Csak egy példa hogy értsd miről beszélek, a munkáltató ugyan ne hajtsa már el az állásinterjúról az olyan nőket akik bevallják hogy gyereket szeretnének, ilyesmi..

2015. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
3: Már megint ez a leereszkedő, anyáskodó, "nézzél utána, majd utána esetleg szóba állhatunk" felütés, mi más is lenne... A harmadik hullámos feminizmus egy tankönyvszerű neo-marxista ideológia, ezzel is mondjuk illene tisztában lenni.
2015. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

(Úristen, felpontoztam a Veszteségek Úrnőjét, hova süllyedtem libsiként :D)


Ami a kérdést illeti: Hol legyenek a feministák? Kérjenek előrejelzést a kivégzésekről és menjenek oda megakadályozni?


Ugyanerre a kérdésre ugyanezen az alapon azt is kérdezhetted volna, hogy hol vannak ilyenkor az emberek. Ezek a szerencsétlenek nem azért haltak meg elsősorban, mert nők, hanem mert egy szélsőséges katonai alakulat basáskodik az otthonukban.

2015. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Én is most pontoztam fel először Veszteségek Úrnőjét. :D


Szerinted kérdező mit tudnának ott tenni a feministák? A vallási fanatizmusra nem lehet józan ésszel hatni. Aki pedig mégis megpróbál ott segíteni, azt előbb vagy utóbb ugyanúgy lemészárolják.

2015. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Én elítélem a feminizmust (igen, tudom, hogy mit jelent!), viszont elítélem a gyilkosságokat is. Teljesen mindegy, hogy nőket vagy férfiakat végeznek ki. Mikor 21 kopt keresztényt lemészároltak, akkor is elítéltem.
2015. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Húha milyen sokan felpontoztak akkor ma már buli lesz..
2015. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Látjátok a cikk alatt?

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

Egyéves gyerekeket is árul szexrabszolgának az Iszlám Állam


Na én ezen akadtam ki igazán.

2015. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!