Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Abu Bakr al-Bagdadi (az ISIS...

Abu Bakr al-Bagdadi (az ISIS vezetője) izraeli moszad ügynök?

Figyelt kérdés

Ezek nagyon szilárd bizonyítákoknak számítanak nem?


[link]

https://www.youtube.com/watch?v=TaH9LyYGjbk

https://www.youtube.com/watch?v=QdwksvcSzLE

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. aug. 9. 10:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
2015. aug. 11. 16:09
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Tudok még jobbat: a szu-t és a náci harmadik birodalmat is a CIA és a Mossad csinálta kavaráasiból. Ha nagyon keresed, biztos erre is találsz "szilárd bizonyítékot" .


( Asszem, egy ami újságíró írta valahol: nem lehet akkora marhaságot kitalálni, hogy ne legyen rá vevõ. )

2015. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy zsidóként gúnyolódni akarsz ezen... De ez most nem jött össze, a CIA-t 1947-ben a moszadot meg 1949-ben alapították
2015. aug. 11. 22:51
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
khhhmkhhmszélsőjobboskhhhmkhhhm
2015. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
csak nekem tűnik fel hogy ezeket a videókat 1-2 felhasználó töltögeti fel? Meg ha akkora hiteles valós dolog miért csak 1-2 ezres a megtekintés szám, ha levideózom azt ahogy könnyítek magamon azt megnézik fél millióan.
2015. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%

Naná hogy az!


Hunyadi János pedig FBI ügynök volt.

2015. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"khhhmkhhmszélsőjobboskhhhmkhhhm"


"Naná hogy az!


Hunyadi János pedig FBI ügynök volt."


Én meg azt hittem majd érveket fogok hallani...


De mindegy. Ha nektek ezek "érvek", hát jó. Ti tudjátok...

2015. okt. 10. 13:22
 18/18 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1 ki mit hisz. Neked miert olyan fontos hogy ez a par ide tevedo azonnal elhigyjen mindent. Arctalanul? :D mellesleg sokkoló volt látni mennyi szöveget másolsz ide be. Egyszerűbb lett volna annak a linkjét is bemásolnod. Akit érdekel úgyis elolvassa akit pedig nem hidd el nem fogja! Hanem átgörgeti... Tapasztalatból tudom.
2015. nov. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!