Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Elképzelhető, hogy az USA-ban...

Elképzelhető, hogy az USA-ban vagy Oroszországban bevezetik a Saria törvényt akár a jövőben?

Figyelt kérdés
Usa-ban a féktelen bevándorlás miatt,az oroszoknál meg a kaukázusi településeken egyre jobban gyarapodik a népesség
2015. aug. 17. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Az USA-ban kizárt.A bevándorlás lehet, hogy durva, de főleg a latinok vándorolnak oda, azok meg mind keresztények.


Oroszországban meg az állam elég erős, nem hagyná, hogy ilyen törvényeket vezessenek be.


Európában viszont hamarabb lesz ilyen.Amilyen naivak az európai országok vezetői.

Azt is kinézném belőlük, hogy még tapsolnának is a sharia, mint "multikulturalizmus kiteljesülésének" "tolerancia magsabb szintre lépésének" szimbólumaként.

2015. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
magasabb*
2015. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
USA-ban 1-2 százalék a muszlimok aránya, szóval elég valószínűtlen.
2015. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Ujabb féleszü aki még a google-t sem tudja használni. USA-ban és az EU-ban a muszlimok aránya kb 2-3 %, Oroszországban is csak 18 %, igy ez nem valószinü.
2015. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha valahol be is vezetik majd, az biztos az EU-ban lesz (Svédország, ne kelljen tovább sorolnom ..)


Az USA-ban és Oroszországban nem túl jelentős a muszlim népesség aránya, ugyanakkor vannak "színtiszta' muszlim területek: Csecsenföld például (USA-ban is biztos vannak ilyen muszlim-negyedek). Ezekkel mindig is volt és lesz gond, eddig kezelték.

Viszont a terrorizmus esélye jelentős, sok támadásra kell még számítani mindkét országban, és az EU-ban is.

2015. aug. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ha valahol be is vezetik majd, az biztos az EU-ban lesz (Svédország, ne kelljen tovább sorolnom ..) "


Tényleg ennyire hülyék vagytok? Olvasatok már utána mielőt leirtok itt valamit. Svédországban kb 4-5 % a muszlimok aránya a teljes lakosságon belül, az EU-ban meg még ennyi sem. Tehát a válasz nem, nem képezlehető el.

2015. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6-osnak:

az 5-ös vagyok,

én képzeld, utána néztem már többször is, szerintem jobban otthon vagyok nálad a témában! Az lehet hogy, az össznépességen belül csak ekkora az arányuk (bár erősen kétlem, van az már 10-15%), de vannak területek, ahol egy tömbben élnek (Stockholm, Göterborg, Malmö), városrészeket 'uralnak'! A rendőrség az ilyen helyekre sokszor már be sem teszi a lábát! Svéd zászlókat égetnek! Van olyan parlamenti tag, aki szomáli, és azt mondta, a saria jót tenne az országnak, be kéne vezetni!!! Néhány kampányt már arabul írnak ki!


Mindenre van forrásom egyébként ! Ha kell belinkelem.

2015. aug. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor te vagy az a féleszü aki állandóan hülyeségeket ir azzal kapcsolatban hogy mit csinálnak a muszlimok Svédországban. Nemrég volt egy olyan kérdés hogy minden második nőt megerőszakoltak Svédországban a muszlomoik és hogy miért türik ezt. Gondolom akkor ez baromság is a te agyad szüleménye volt.
2015. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: nem, nem én vagyok az, ez a svédek problémája, én csak megjegyeztem, hogy bizony vannak ott problémák, nem kell tagadni. A svéd nőket megerőszakolók 90-95%-a néger vagy muszlim, minden kétség nélkül. Persze nincsenek hivatalos adatok, mert az ottani kormány hihetetlen agymosást végzett, etnikai alapú statisztikákat nem igen hoznak nyilvánosságra, hiszen az a bukásukat jelentené
2015. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te Svédországban laksz amúgy? Csak mert nagyon képben vagy a helyzetben.
2015. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!