Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mi lesz az Unióval?

Szerintetek mi lesz az Unióval?

Figyelt kérdés
Több újságcikkben és interneten is láttam hogy arról írnak hogy napról napra megy tönkre az Unió.

2015. aug. 19. 17:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Hülyeségekből csak az első sort olvasom. Abból már látszik.

Nyilván senki nem mer 30 éve előre jósolni. De mégis meg mernék annyit kockáztatni, hogy nagyon sok minden nem lesz akkor, ha Unió nem lesz. És nagyon sok (nemkívánatos) dolog viszont lesz.

De nem kötelező nekem hinni, lehet parázni is. Én például jól vagyok és optimista.

2015. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
5-10 éven belül gallyra fog menni és meg fog szűnni. Ezért jó, hogy Viktor építi a keleti kapcsolatokat, mert utána mi egyfajta lépéselőnyből fogunk indulni az új világgazdaságban, mivel vannak kapcsolataink a felemelkedő keleti hatalmakkal.
2015. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

A menekült kérdés is mutatja mennyire egy szervezetlen tákolmány az egész.


Nem képes magát megvédeni, a tagállamoknak meg nem hagyja magukat megvédeni. Az egész lábánál lógatva bűzlik...

2015. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
#3 folyt. Tudja ezt az USA is és ezt kihasználva szeretné beolvasztani magába transzatlanti kereskedelmi szövetség, majd valószínűleg Transzatlanti Egyesült Államok néven. Washingtoni irányítással persze! Ez lenne a TUS
2015. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát a menekült kérdésel én se értek egyet.

Az Usanak biztos van benne haszna!

Magyarországnak is van mit javítani pl fel venni a kapcsolatot kazahsztánal, Kínaval és Brazíliával!

2015. aug. 19. 19:09
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#2


lépéselőnyből???


legalábbis nem lépéshátrányból!

Szinte minden sikeres európai ország kiépítette a közel-keleti és Kínai kapcsolatait. Csak azért ugatnak Orbánra mert nem akarnak maguknak konkurenciát...


Kapisgálod?

2015. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
"Csak azért ugatnak Orbánra mert nem akarnak maguknak konkurenciát..." - nem nagyon ugatnak, inkább csak a hazai ellenzék (az egész nyugati világ nevében, természetesen), meg Brüsszel, ami valahol egy önálló entitás is, saját érdekekkel, aminek persze része a tagországok "akolban tartása".
2015. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Döcögősen megy a dolog, az tény, de lassan 100 éve (na jó, csak 70) épülget, és látni ahogy egyre szorosabbá válnak a kötelékek. Én is optimista vagyok elsővel egyetemben.
2015. aug. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Mi mar ugysem tudjuk meg, mert meghalunk a 3.vilaghaboruban ... akik meg is tulelik, majd megprobaljak ujraszervezni a tarsadalmat.
2015. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Arabok rabszolgai leszunk, Ok itt fognak elni Europaban, mi pedig megyunk homokot lapatolni Afrikaba :)
2015. aug. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!