Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Valóban véletlen, hogy két...

Valóban véletlen, hogy két amerikai katona hiúsította meg az Amszterdam - Párizs vasúton tervezett terrortámadást?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szakértő, de elég furcsa hogy két amerikai katona pont ott és pont akkor meghallja, hogy valaki a mosdóban tölti a fegyverét. Nem inkább leplezett amerikai akcióról lehet szó?

2015. aug. 23. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Az egész vonat szabadságra igyekvő amerikai katonákkal volt tele.
2015. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Most miért kellett elronatni a konetóját? Hát hogy zsidózzon így az ember egy normálisat ezen a szép vasárnap délelőttön a rántott sertéskaraj mellett? :D
2015. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

Én is jót röhögtem mikor meghallottam :D

"A katonák meghallották, hogy tölti a fegyvert "

Miért, milyen fegyver volt,btalán aggregátor kell a töltéséhez??? :D

Másrészt miért a vonaton töltötte?

Hogy dupla annyi helyet foglaljon a tár meg a töltény?

Elég ostoba történet.....

2015. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyen merényleteket többnyire elég ostoba emberek hajtják végre, szóval annyira nem meglepő a dolog. A francia vonat meg nem olyan, mint a máv, hogy a melletted ülővel is csak ordítva tudsz beszélni.
2015. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%

Ööö ez mind rendben van, csak épp ha táraztál már volna be fegyvert akkor tudnád, hogy nincs nagyobb zaja, mint egy öngyújtót meggyújtani..sőt, még sokat is mondtam....

Gondolom a francia vonaton meg (ha már annyira sztár) nem szűrődik ki a szarszag meg hang a szigetelt ajtón....

Legalábbis elég kellemetlen akkor ezek szerint, hogy ha babgulyás után mész a francia wc-én, mert a fél utazóközösség azt fogja hallgatni, hogy épp hogy rotyogtatsz...

2015. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Kamuhír és/vagy kamu akció az egész. A közvélemény manipulálására dobták be.
2015. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem a gyanúsan sok ideje foglalt wc előtt várakozva hallották meg a benti tevékenységet, nem a vagon másik végéből. Gyanús lehetett nekik az is, hogy x perce ott állnak, aztán papírcsörgés, vízcsobogás semmi. Öngyújtónál azért picit hangosabb, amikor egymásnak ütődnek a réz hüvelyek, illetve gondolom emberünk csőre is töltött, ami egy maroklőfegyvernél már a legtöbb esetben viszonylag nagy hanggal jár.
2015. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom elrontani senki szórakozását, de a csávónak sikerült elsütnie a pisztolyát azt meg nem nehéz meghallani egy nyitott vagonban, szóval nem a tárazást hallották meg, és egy brit állampolgár meg egy amerikai diák is segített lefegyverezni, szóval attól, hogy te csak a tényke felét használod és ebből akarsz következtetést levonni az még nem lesz helyes.
2015. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Sőt elvileg Kalashnikov-val lőtt az úriember ha meg azt nem hallod meg akkor a füleid csak dísznek vannak.

2015. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért az nem volt valami okos, hogy kiadták a neveket, nem tudni, milyen kapcsolatai voltak a merénylőnek, de a legtöbb szervezet szeret bosszút állni..
2015. aug. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!