Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédországban csak a politikus...

Svédországban csak a politikusok művelik beteges szinten a toleranciát és polkorrektséget vagy az őslakosok is ilyenek?

2015. aug. 23. 21:05
1 2 3 4
 21/31 tetro ***** válasza:
7%

21.47

olvasgass: [link] :)

2015. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 tetro ***** válasza:
0%

21.50

kit sértegettem és hol? :D nézz már szét ezen az oldalon. olvasd el, hogy egy-két iqhuszár miket szokott írni, aztán olvasgass tőlem bár bejegyzést (ha már ennyire jól ismersz, gondolom szoktál ilyet :)), aztán hasonlítsd össze...

az meg hogy derült ki hogy moderátor vagyok?

2015. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
77%

"az meg hogy derült ki hogy moderátor vagyok?"


Tudod te azt jól, nem kell itt játszani az agyad.

2015. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
80%
21# Ez a magyar statisztika, nekem a svédet linkelt amiről azt állítottad több a svédek között a munkanélküli, mint a bevándorlók között. A SVÉD STATISZTIKÁT LINKELD ÉS NE HAZUDOZZ!
2015. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Tetro egy csak azért is ellentmondok troll, a büszkesége, mérhetetlen egoizmusa miatt mond ellent.



Na ez ugyan angol és nem svéd, de azért ő is példa a megélhetési naplopóra és arra, hogy hogyan lehet meglovagolni a szociális hálót meg az emberi jogokat, ha van gógyéja az illetőnek:


[link]

2015. aug. 23. 22:06
 26/31 tetro ***** válasza:
0%

22.03

ez egy magyar statisztika valóban. benne külön elemzésekről az EU15-ről (köztük ugye Svédországgal). ha nem megy az értő olvasás, azzal nem tudok mit kezdeni.

2015. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 tetro ***** válasza:
5%

22.06

ha itt valaki troll akkor az te vagy.

én az állításomat alátámasztottam egy a témában releváns átfogó egzakt tanulmánnyal.

te meg belinkelsz egy cikket ami EGY bevándorlóról szól, bizonyítandó azt, hogy milyenek a bevándorlók. Röhejes vagy.

2015. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 tetro ***** válasza:
0%

22.01

tényleg érdekelne nagyon. hogyan jöttél rá, mert az látjuk, hogy nem vagy túl figyelmes?

2015. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
79%
Ne röhögtess már majd pont a magyar statisztikai hivatal fog a svéd munkanélküliségről statisztikákat csinálni.. Meg amúgy nincs benne nemzetiségekre és vallásokra lebontva amit ígértél! Bevándorlókra és őslakosokra sincsenek lebontva.
2015. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
A másik német példa lenne, ott már nem egy-egy okosabb "menekültről" van szó, hanem tömegekről, hogy Merkel bejelentette, hogy válogatni fognak a migránsok között, akik dolgozni vagy tanulni akarnak, maradnak, viszont akik az ingyenélést, koldulást, meg törzsi szokásaik művelését kívánják itt gazdagabb környezetben folytatni, azt meg kegyetlenül kirakják, mint a macskát.
2015. aug. 23. 22:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!