Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy áll a keletnémetek...

Hogy áll a keletnémetek átnevelése?

Figyelt kérdés

Úgy tudom még most is nagy különbségek vannak a Nyugat és Kelet között és nem csak gazdaságilag, hanem politikailag, kulturálisan is.

Keleten népszerűbb a szocializmus és ez a volt kommunista utódpárt, a Die Linke bázia. Itt jól szoktak szerepelni.

Keleten a szélsőjobb is erősebb és nagyobb az idegenellenesség (lásd pl. Pegida, NPD). Itt jóval kisebb mértékű a multikulturalizmus, ezért vannak is ilyen vélemények, hogy a menekülteket a keleti tartományokban kellene elhelyezni, hogy itt is megismerkedjenek más kultúrákkal, javuljon a liberalizmus, tolerancia és végbemenjen az a folyamat, mint Nyugat-Németországban a háború után és amiből Kelet-Németország, az ottani társadalom kimaradt.



2015. aug. 26. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alakul. Valakiből már kancellárt vagy épp államelnököt is sikerült nevelni.
2015. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Csunya, rasszista keletnemetek, adjunk nekik egy kis multikultit meg liberalizmust, igaz?


Szerintem eppen ok gondolkodnak helyesen....

2015. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nyelvet már egészen jol törik.
2015. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 pár kezük lábuk lenne akkor annyival tiltakoznanak az arabositas ellen.


Anno nem akarták ők a csatlakozást most keservesen meg fogják bánni

2015. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A keletnémetek korábban kezdtek el barátkozni a harmadik világgal és már a 60as években is feminizmus volt náluk, miközben nyugaton még tudták mi a dolga a nőknek.


Szerintem pont, hogy a keletnémetek azok, akik már kinőttek a liberalizmusból, míg a nyugatiak még nem.

2015. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem eppen ok gondolkodnak helyesen..."


Mert te is keleti vagy, sőt keletebbi.

2015. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!