Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek erről? 2...

Mi a véleményetek erről? 2 videóról van szó. Egy magyar, egy felíratos.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Az elsővel kezdjétek, aztán a másodikkal. A második egy 8 éves videó. Kicsid ledermedtem a nézése közben. Az elsőt tudtam, hogy amerikai-európa háború van, de ettől komplexebb.


2015. aug. 29. 22:09
1 2
 1/12 tetro ***** válasza:
11%
Komolyan vehetetlen zagyvaság.
2015. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kifejtenéd bővebben?


Szó volt az iszlámokról és lám...fél éve terrortámadások. Most a menekültek pénzelése. Akkor mondták, hogy max. 10 év és mindenkit követni tudnak. Ezt az iPhoneos ujjlenyomat érzékelőkkel el is kezdhették, vagy a google mapos utcaképekkel.

2015. aug. 29. 22:19
 3/12 A kérdező kommentje:
Az iskolai tananyag sem a valóságot tükrözi. Pl. történelem
2015. aug. 29. 22:20
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Összeesküvés elméleteket lehet gyártani dögivel. Lefoglalja a hülyéket. Elég komolytalan és valóságtartalma is kétségbe vonható. A menekültek egy része tényleg menekült, a másik meg gazdasági bevándorló. A gazdagabb arab országok támogatják őket minimálisan, mert nem akarnak oda se több embert és ott is túlnépesedés van. Ezért tessék itt van zsebpénz csak menjetek inkább Európába.
2015. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Csak azt nem értem, drága egyetlen barátom, hogy ha valóban létezik ez az illuminátus világ-összeesküvés, akkor miért akar azokból az országokból egy nagy putrit csinálni, amik felett állítólag befolyása van.

De tényleg, elmagyaráznád ezt nekem?

2015. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy másik kedvencem:


[link]

2015. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Hát mi más lett volna? Obama dühösen toppantott egyet és lőn 9.0 erősségű földrengés.
2015. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mint ahogy mondták, meg ha bele is gondolsz, egy embernek nem 2 ft és nem is 2 euró az, hogy eljussanak európába. Többszázezer embernek meg nem hinném, hogy a "gazdagabb arab országok" csak úgy fizetnék.

Hallottam arról is, hogy egy jópár amerikai akar bejönni, hogy "megvédjék ukrajnát".

2015. aug. 29. 22:45
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Miért olyan nehéz elképzelni, hogy ezeknek ennyi pénzük van?

Én jártam Tunéziában még 2 éve és mindenki a kávézók teraszán döglött nappal és az okostelefonját nyomkodta, pénze pedig abból volt, hogy a turistáknak adta el a szajrét este, amikor vásárolgatni mentek.


Nem minden nép olyan birka, mint a magyar, hogy megdöglésig hajtjuk magunkat a melóban, miközben még az is dúsgazdag nálunk, akinek egy szaros laptopja van és gyűlöljük őt, mert mennyire gazdag.


Itt a GYK-n ha valaki panaszkodni merészel a szegénység miatt, akkor rögtön a képébe nyomják, hogy internetre bezzeg telik, de annyi nem tudatosul bennük, hogy internetelérhetőség már lassan a legutolsó, indiai putriban is lesz, de Magyarországon még mindig ott tart a társadalom, hogy csak a mocskos gazdagoknak van net és aki rendelkezik vele, az ne panaszkodjon.


Ennyire elmaradott országban élünk...

2015. aug. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek persze. Furcsa nèp a magyar. Mégis, ha szidni merik őket a saját fajtája egyből küldi el az országból. De nem is ez a lényeg, hanem, hogy szomáliából például, jó, ha kajára tellik nekik. Nem tudom, nekem ez a videó reálisnak látszik. Lehet ebben a témában manipulatív vagyok, fiatal vagyok. Csak szeretek más véleményét is meghallgatni, hogy mennyi igazság lehet az én nézeteimben.
2015. aug. 29. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!