Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik mondogatják, hogy "ébredj...

Akik mondogatják, hogy "ébredjetek fel magyarok! ", azok mit akarják, mit csináljak? Oké, zsidók uralnak mindent, multik haza, világhatalom akarja tönkretenni az országot. Ezt már tudom jópár éve. Mit tudok most csinálni?

Figyelt kérdés
Menjek és lőjek szét mindenkit a parlamentben vagy a zsidó nagykövetségen? Áruljátok el, mi célt akartok elérni az "ébredj, ébredj" szöveggel, miután már felébredtek az emberek? Vagy egyszerűen csak ne vegyenek több mekis kaját és mindenki aki multinál dolgozik az hagyja ott a munkáját, vagy mi?
2015. aug. 30. 16:43
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Ez a videó ihletett. És én szeretem a videójátékokat. Szóval én agymosott idióta lehetek csak, mert azon keresztül hipnotizálnak, igaz?


[link]

2015. aug. 30. 16:45
 2/27 anonim ***** válasza:
37%
Jajj, de fárasztóak vagytok már.
2015. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Én nem tudom, hogy ők mire gondolnak; de én ezeket tartanám fontosnak:


Ne nézzél tévét. Talán ez az egyik legfontosabb, mivel brutális, hogy milyen szintű agymosás megy ott.


Ha internetes portálokon olvasol híreket, akkor mindig vond kétségbe azt, amit ott olvasol; soha ne vedd készpénznek azt, amit látsz. Még akkor sem, ha kuckurucot, vagy 444-et olvasol.


Használd a fejedet, ne dőlj be a hirdetéseknek, reklámoknak.


Fogj össze a többiekkel, ne ellenségeskedjél a hozzád hasonlóakkal és szálljatok szembe közösen a megosztó elemekkel (itt jönnek a képbe a kisebbségek). Most itt nem arra kell gondolni, hogy irány a parlament pár gépágyúval, de azért nem kell mindent hagyni...


A meki egyébként jó példa, simán lehet magyar vállalkozónál is kajálni, olcsóbban.


Nyilván kihagytam egy csomó mindent, de ezek jutottak eszembe. A videót pedig nem néztem meg, mert nem érdekel. Nem vagyok hurr-durr náci.

2015. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nincs tévém az albérletemben és nem is érdekel, hogy a királyi tévé mit ad le meg hogy az Éjjel-nappal Budapestben ki kúrt meg kit.
2015. aug. 30. 16:51
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Hogy ebredjunk mar a tudatunkra, hogy talaljuk meg mar vegre az egyseges nemzeti identitasunkat, hogy legyen mar vegre egyseges arculatunk, hogy ne legyen mar szethuzas, hogy ne majmoljuk a nyugatot, hogy ne reszegitsen meg minket a hatalomvagy, hogy legyen egyseges Magyarorszag. Hogy tudjuk mit jelent magyarnak lenni es legyunk buszkek a magyarsagunkra.
2015. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
11%
Hogy megint azt mondja a vilag, hogy a magyarok nyilaitol ments meg minket Isten :)
2015. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A "ne legyen széthúzás" dolognak én is örülnék, de ehhez egyedül kevés vagyok.
2015. aug. 30. 17:05
 8/27 anonim ***** válasza:
26%

450-ben igy nezett ki a Hun Birodalom:


[link]


Picit letertunk azota a helyes utrol :P

2015. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, egyszerűen csak azt, hogy a lakosság nagyobb része gondolkodni kezdjen, mert akkor már nem tudnák büntetlenül megtenni azt, amit. Ha mégis megpróbálnák, polgárháború lenne a vége.

Addig jó nekik amíg sok a hülyére médiázott agyú tömegember, robotzombi, legfőbb életcélja legyen az esti sörike a sarki kocsmában, fogyasszon, fizessen, aztán ha megbetegszik, eladósodik, akkor mehet is a levesbe, akinek nincs pénze, az dögöljön meg ugye.


Ha lenne egy fölös Pulse cannon nálam, esetleg Multi-cannon, akkor nyilván egyszerűbben is meg lehetne oldani, de sajnos nincs. Úgyhogy marad a fűzfás módszer. Ugye egy fűzfa meghajol a szélben, egy napon viszont baromi sok fűzfa lesz, és útját állják majd a szélnek. Ez a fűzfa céja.

2015. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos ők se tudják csak szenvednek, várják hogy jöjjön egy szakállas hős és rendberakjon mindent. És az az igazság, hogy ami ellen harcolni akarnak túlmegy az országhatáron is, nem olyan egyszerű az hogy "mocskosfidesz menjen haza". Még ha egy igazán jóakaratú és nagy szaktudású hazaszerető párt vezetné az országot, akkor se jönne el egyhamar a 'két hét alatti rend' meg a 'kánaán'.
2015. aug. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!