Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországból vagy Ausztriábó...

Németországból vagy Ausztriából küldtek már vissza menekülteket Magyarországra?

Figyelt kérdés

Ez a hivatalos módja ha valakit ott nem fogadnak be? Vagy rögtön a saját országába küldik vissza?

Van erről forrás, hogy ezt hogyan szabályozzák?


2015. szept. 2. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Vissza iranyba szerintem meg nem tortent semmi, egyelore meg senki nem tudja, hogy mit akar, mit tud es mit fog tenni. Meg csak most kezdtek el gondolkodni azon, hogy elkellene kezdeni gondolkodni.
2015. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2015. szept. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom belinkelni a forrást mert csak a hirekben volt,interjú volt a menekültekkel és az egyik fószer azt mondta elege van inkább vigyék vissza Afganisztánba mert elege van hogy Ausztriából már 2szer visszaküldték.Különösebben nem foglalkozott vele a média és nem is volt kiemelve mint hir.

Szóval szerintem küldtek vissza,de forrásal bizonyitani nem tudom.

2015. szept. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Vagy rögtön a saját országába küldik vissza?"


Németországban élő rokonomtól úgy tudom, Angela Merkel azt nyilatkozta, hogy a valódi menekülteket (azaz a háborús övezetekből érkezőket) befogadják, a gazdasági bevándorlókat pedig visszafordítják a saját országukba.

2015. szept. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen havi szinten 70-et.
2015. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon mernek visszaküldeni senkit....
2015. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Ezek szerint nincs sehol forrás, mindenki találgat ill. hallott valakitől valamit.

Én ugyanígy vagyok vele, csak azt gondoltam hátha elkerülte valami a figyelmem.

Talán az első válaszoló fogalmazta meg legjobban a helyzetet.

Én olyat hallottam, hogy a németek majd visszaküldik a regisztráló országnak (jelen esetben Magyarország), akiket ők nem fogadnak be és annak az országnak kell gondoskodnia a hazaküldésükről.

2015. szept. 4. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!