Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon Putyin mit tenne, ha...

Vajon Putyin mit tenne, ha Oroszországba is többezer migráns érkezne naponta?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ott nem olyan a hatarvedelem mint az EU-ban ... ott kemenyebb legenyek elnek. Pedig mehetnenek Csernobilba.
2015. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Hogyhogy mit? Amit minden értelmes vezető, kivégeztetné őket.
2015. szept. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Tudom-tudom, mar megkaptam a kioktatast privatban, hogy Csernobil Ukrajnaban van, de ez szerintem Putyinnal csak reszlet kerdes.
2015. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
3: Még Ukrajnában van... :D
2015. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
meg!
2015. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínű a határon állna egy kissebb hadsereg éles lőszerrel, hamar meggondolná bárki is, hogy átlépi-e.
2015. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt, sőt már meg is tette.


https://www.youtube.com/watch?v=GUhRZH7PJmc

2015. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Oroszországba több ezer menekült ment Ukrajnából.


Rendesen ellátták őket.A beilleszkedéssel meg nem lesz baj, kicsik a nyelvi, kulturális különbségek.

2015. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ott a határőröknek éles gépkarabély van a kezükben és parancsuk hogy használják is. Nincsenek liberálisok akik hátráltatnák a fegyveres szervek munkáját.


Persze lenne indok a sajtó számára, hogy pl "kést rántottak a menekültek és a határőrök ezért lőtték halomra őket.


A maradék meg vonatozhatna. Kifelé a Gulagra. Ott nem lenne ám követelőzés meg tüntetés. Menne mind dolgozni egy szibériai munkatáborba (jelenleg 147 ilyen tábor van Szibériában, ahova elítélt bűnözőket visznek dolgoztatni manapság. Láttam róla egy filmet, napi 14 óra meló) Oroszországban nem lenne olyan hogy nem dolgozol. Másrészt ott a nacionalizmus nincs elnyomva liberalizmus által, tehát ha egy moszkvai polgár félholtra veri a négert az utcán, nem fogja elvinni a rendőr.


De belső Ázsiából egyébként vannak ott illegális bevándorlók. Így viszik kitoloncolni őket. A videó hátterét elolvastam az RT-n ott írták hogy ezek az országból éppen eltávolítandó elemek. Bár régi a sztori, de azóta az orosz rendőrök csak keményebbek és kegyetlenebbek lettek. Ott ugyanis vannak jogköreik a rendőröknek.


https://www.youtube.com/watch?v=GUhRZH7PJmc&spfreload=10


Például olyan nem lenne, hogy a rendőr szépen kéri a betolakodót hogy szálljon be a buszba. Gumibottal addig veri amíg össze nem esik, aztán berugdossák a buszba.

2015. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!