Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen alapon zárták le ma a...

Milyen alapon zárták le ma a határt az osztrákok Hegyeshalomnál?

Figyelt kérdés
Miért nem lehetett engedi az autókat(akik legálissan mentek volna haza)?Hogy lehet az hogy az osztrák gondol egyet és lezárja a határát...ilyet lehet?
2015. szept. 5. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés.
2015. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Joga van bármelyik országnak ideiglenesen visszaállítani a határellenőrzést.
2015. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyan alapon, mert az az O orszaguk hatara es akkor zarjak le amikor akarjak.
2015. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez alapján ha mondjuk nekik nem tetszik valami akkor fogják magukat és vissza állithatják a határellenőrzést,bármikor bármennyi időre?
2015. szept. 5. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:

megtehetik


a franciáknál, svájciaknál, és az osztrákoknál délen is határzár van a négerek miatt illetve csak az átkelőkön lehet ellenőrzés mellett közlekedni

2015. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is lezarhatnank a deli hatart (felig meddig le is fogjuk), de akkor meg tobbet fujjolna a sajto.


Amit szabad Jupiternek ...

2015. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azért a déli határ az más,ott van határellenőrzés.Az emberek ezt tudják és alkalmazkodnak hozzá,pl ha én utnak indulok rászánok 1-2órát(jelenlegi határhelyzet miatt)hogy átjutok magyarba.Aki teszem azt magyarból jár át autóval az osztrákokhoz melozni,annak nagyon nagy gáz lenne egy ujabb határellenőrzés bevezetése a határállomáson.

Nem tudtam hogy erre nincs valami egyezmény az Eu-ban,meglepődtem mikor láttam a hiradóban hogy feltorlódtak az autók.

2015. szept. 5. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!