Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A menekültek miért ilyen...

A menekültek miért ilyen rendetlenek?

Figyelt kérdés

A buszban, amivel utaztatták őket, otthagyták zsákokban a pelenkát, tele van szeméttel az egész.

Sőt, volt amelyik a nagydolgát is a buszban végezte.


Úgy tűnik, hogy még a hajléktalanok is különben náluk.


Aztán, sokan ezeket pátyolgatják, meg simogatják.



2015. szept. 6. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Kérdezd meg az igaz magyar csöveseinket, hogy miért koszban meg mocsokban élnek. Gondolom akkor az is zavar.
2015. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Valószínűleg ez az a hagyománytiszlet, amiért Vona Gábor és a nemzeti radikálisok felnéznek az iszlám világra.


Mondjuk én múlt héten is utaztam Budapest külvárosában olyan új Mercedes Citaróval, mert ugye a magyarok megbecsülnek mindent, aminek az ülésen felejtette valaki a sörösdobozt, amiből még szivárgott a maradék sör, de nyilván az is migráns volt, ilyen a kultúrájuk. Csak nem tudom hogy kerültek fel egy olyan buszra, ami nem is megy a tranzitzónákhoz, de ez mellékes.


A magyarok a fesztiválok, utcai rendezvények után mindig rendet és tisztaságot hagynak, ezt amit a Nemzeti Kurucinfó elítél nem magyarok csinálták, mert ők rendszeretők. [ [link] ]


És nyilván, ha az éjszaka közepén felraknak egy buszra, miután előzezetesen azzal riogattak, hogy fociultrák jönnek megverni, akkor te először elpakolsz és rendet raksz, majd amikor leszállsz a célállomáson a bezárt határállomáson, amit a biztosan nem magyarok széthordtak, ott egyeztetsz az arabul kiválóan beszélő buszvezetővel, hogy hová teheted az út közben keletkezett szemetet.


Egyébként néhány éve egyik vidéki ismerősöm jött a fővárosba és meglepte, hogy a tömegközlekedési eszközökön nincs szemetes.


Na megyek liberális jogvédeni a Rózsadombra. Szép napot!

2015. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindenkinek van annyi esze, hogy ne oda szemeteljen, ahol él, eszik, alszik.

Úgy látszik ez az arab mérnökökre, informatikusokra fokozottan igaz.

2015. szept. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
5-ös, voltál Szíriában a háború előtt? Sokkal nagyobb volt az életszínvonal mint itthon, és sokkal tehetősebbek voltak az emberek :)
2015. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Értem, szóval nincs lóvé = barbárok módjára lehet viselkedni.
2015. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

én voltam Szíriában,és nem volt magasabb az életszínvonal,kb hasonlónak ítéltem az ittenihez.

De az araboknál más szokások vannak,ott tök normális kidobni a szemetet a kocsi ablakán,meg bárhol.

Viszont ott voltak utcaseprők,nem is kevés,és folyton takarítottak.

2015. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
mert ehhez vannak szokva és változni sem akarnak ,de a cigányok nagy része hasonló viselkedési formát mutat és az ott élő fehérek is könnyen alkalmazkodnak a többséghez és veszik át a cigányok szokásait
2015. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Igaz magyaroknak csak magyar szemetet a _nem rendetlen_ igaz magyaroktól", legyenek azok hajléktalanok, ultrák vagy országgyűlési képviselők:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam Szíriában és köze nincs Magyarországhoz. Aki ilyet állít az vak. Én percenként adtam hálát hogy nem ottani vagyok.
2017. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!