Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehetnek-e EU-s orszagok ezek...

Lehetnek-e EU-s orszagok ezek utan?

Figyelt kérdés
A mostani tagjeloltkre gondolok, macedoniara, albaniara, montenegrora,.... De a kerdesem kihegyeznem szerbiara. Tagjelolt, jonne az eu-ba, de amit a migrans ugy folytan csinal, nagyon remelem a magyar kormany meg fogja vetozni Szerbia es a tobbiek eu-s csatlakozasat, az alabbiak miatt! : az elfogadhatatlan, hogy az ottani rendvedelmi szervek szervezetten viszik a migransokat a magyar hatarig, hogy nekik ne kelljen veluk veszodni! Itt fokeppen macedoniara es szerbiara gondolok. Az eu-s nagyokosok azt mondjak, azert nem lehet oket oda visszatoloncolni, mert szerintuk nem biztonsagos orszagok. Ha nem biztonsagosak viszont megis, hogy gondoljak, hogy belephetnek az eu-ba. Egy biztos, ha a mindenkori magyar kormany tamogatja ugyanugy szerbia felvetelet (bar itt a horvatok biztos nem lesznek olyan meghunyaszkodoak, mint valszeg sajnos a magyarok lesznek) mint anno a romanoknal, megint egy kis- antantot fog magakore huzni. A romanoknak is addig voltunk jok, mig be nem kerultek, azota furnak minket minden fronton! Bar szerintem a martonyitol, mindenki jobb kulugyer, es a szijjarto kirugta a regi kommunistakat igy van remeny a magunkert valo kiallasert.

2015. szept. 9. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel ezek nem EU-s tagországok, nincs regisztrációs kötelezettségük, mint nekünk. Azon kívül, hogy elhozzák a határig, mit csináljanak még velük?


Szerintem a mostani EU-on belüli konfliktus miatt százszor meggondolják, hogy kit vegyenek be tagállamnak.

2015. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elosszor azt hittem, nem fogtad fel a kerdest, de az utolso bekezdesnel latom, hogy de! Ezek az orszagok, szerintem nagyon durvan megbuktak a vizsgan, akik ennyire, nem akarjak ki venni a reszuket, akik allami szinten okoznak problemat annak az eu-nak, amibe be szeretnenek lepni, azoknak helye itt nincs. A macedonoknak nem lett volna szabad atengedniuk a gorog hataron a migransokat, efelett meg szervezetten vonatokkal szalitottak oket, mint a szerbek, hogy hagy menjenek csak az eu-ba ez nem a mi gondunk!
2015. szept. 9. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Tok mindegy hogy segited vagy akadalyozod oket,jonnek igy is ugy is,csak lehet par nappal kesebb ernenek ide. Akkor meg minek akadalyozni es ezzel is marasztalni oket? En megertem a szerbeket,szerintem okosaban kezelik a helyzetet nallunk.A gorogoknel es az olaszoknal lepnek be europaba,es mindket orszag eu-s,ha a szerbekre haragszunk hogy atengedik oket akkor mit kezdjunk ezekkel?? Meg a sogorokkal akik szervezetten jottek ertuk szemelyautokkal?? Ok is eu-sok es segitettek oket...
2015. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!