Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A 80-as években Magyarországon...

A 80-as években Magyarországon vagy Iránban voltak jobbak az életkörülmények?

Figyelt kérdés

2015. szept. 10. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem Irán! Akkoriban még zajlott az olajipar államosítása miatti balhé.
2015. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon
2015. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
A 80-as években Irán éppen Irakkal háborúzott, szóval annyira nem lehetett ott jó.
2015. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert most néztem meg a Lányom Nélkül Soha című filmet, ami a 80-as évek elején játszódik Iránban, és a főszereplő családja egy szegény vidéki család, akik felköltöztek Teheránba, ennek ellenére van autójuk (nyugati), mindenféle változatos húsételt esznek, az utcai bazárban hatalmas árubőség van, a házukban mindenféle modern, divatos bútor, berendezés van, pl. színes üvegablakok és saját telefonjuk is van.
2015. szept. 10. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a fiuk kulfoldon tanult, akkor nem lehettek szegenyek.

MO egyebkent nagyon is elheto volt a 80-as evekben.

2015. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt a filmet nagyon szerettem anno a VHS korazakban!


Igaz olyan 20 éve nem láttam..abban a pasi nyugati színvonalát a munkahelye miatt tudta elérni. Ha jól emlékszem.


Közben eszembe jutott,hogy van az 24 éve is. ;)

2015. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!