Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek a bevándorlók...

Szerintetek a bevándorlók jelenthetik a világvégét is?

Figyelt kérdés
Nem tudom de valahol olvastam erről, hogy a mi világunk végét sok-sok sárga ember vándorlását jelentheti?! Gondolom a sárga emberek a kínaiak, vietnámiak vagy valamilyen ázsiai népcsoport

2015. szept. 14. 16:35
 1/6 A kérdező kommentje:
*de nem tudom, hogy ez az amit most élünk vagy majd csak jönni fog?
2015. szept. 14. 16:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, a világvége majd később jön, bármelyik ezotériás oldalon megmondják a következő várható időpontot. Csak el ne maradjon, mint eddig mindig...
2015. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A sárga veszedelemre gondolsz?

Lehetnek a kínaiak (mindenhol jelen vannak) ám lehet betegség (vírus,baktérium),lehet időjárás (amit majd erről nevezhetnek el)és lehet (Napóleonhoz,Hitlerhez hasonló gondolkodású személy, valamint a vallás illetve egy lehetséges új változata.

2015. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Gondolom a sárga emberek a kínaiak, vietnámiak vagy valamilyen ázsiai népcsoport"


Rosszul gondolod. Nem ők, hanem ők:

[link]

2015. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az európai civilizáció végét igen, de inkább barnák azok, mint sárgák.
2015. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem a világ végét!


De gondold el, hogy ők min szocializálódtak. Izraelgyűlöleten, Mein Kampfon, és hát nem egy dolgozni szerető nép. Ha idejönnek sem fognak megváltozni. Nekik a kikapart gesztenye kell. Adózni sem fognak! Hiszen azt hirdetik Európában is, hogy ha nem akarsz adót fizetni, akkor légy iszlám hívő... Ez mind azt jelenti, hogy ha a bevándorlás folytatódik, akkor adóemelések fognak bekövetkezni, hiszen ezeket az embereket el kell tartani valamiből.


Sajnos a vallásuk is komoly félelemre adhat okot. Míg a kereszténység a szeresd felebarátodat hirdeti, addig az iszlám minimum rabszolgaságba taszítja a vallásukkal egyet nem értőket, sőt, rosszabb esetben le is fejezi... Nem titok, hogy egy ilyen "összecsapásban" melyik fél aratna "győzelmet" a másik fél felett....


Ráadásul Európában mindenki a saját kis életterével, boldogulásával van elfoglalva és nem veszik észre, hogy megszállás történik. Csak ne legyen késő.. Valahol azt hallottam, hogy most még holtponton van az ügy . tehát visszafordítható... Nem úgy néz ki, hogy Európa ébredezik...

2015. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!