Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz Magyarországgal?

Mi lesz Magyarországgal?

Figyelt kérdés
Most a menekült helyzet miat az eu kezd minket egymagunkra hagyni, a környezô országok mind ránk mutogatnak és hibáztatnak minket. Mi lesz így velünk és az országgal?

2015. szept. 20. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Magyarországnak vége van!
2015. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Majd jön egy újabb nemzetgyalázó István és felvesszük az iszlám vallást, hogy ne cseszegessenek minket.
2015. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%

"a menekült helyzet miat az eu kezd minket egymagunkra hagyni"


Ez miben mutatkozik meg?


"a környezô országok mind ránk mutogatnak és hibáztatnak minket."


Mi meg őket. Meg ők is egymást. Meg mindenki mindenkit.


"Mi lesz így velünk és az országgal?"


Én holnap reggel felkelek, és elmegyek dolgozni, ahogy eddig is tettem. Hogy te mit csinálsz az a te dolgod. Ha épp össze szeretnéd fosni a bokádat a helyzet miatt, akkor tedd azt. De attól sem fogod jobban érezni magad. Vagyis érezni éppen jobban fogod magad :) Ah, de szép ez a magyar nyelv :D

2015. szept. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

Az EU lassan szélsőjobbos lesz és helyreáll a rend.

Remélhetőleg nálunk is.

2015. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

A böszme Béci megint egy értelmeset hozzászólt mint mindig :D


Amúgy mi lenne? Nem ez a célország, majd csak átszöknek valahogy az osztrák határon. A visszatoloncolásoktól lehet tartani, meg attól, hogy a dunántúli városokban felgyülemlenek még jobban, mint Győrben. Hát igen ez elég para.

2015. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ugyan az hogy a környező ország politikusai vagy lakossága mutogat e ránk.
2015. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
A menekült helyzetet cseréld ki az Orbán kormánnyal, úgy helyes a mondat.
2015. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most lehet leszólni, de én úgy gondolom hogy a menekültek között vannak terroristák ezt lehet tagadni, decez ígyvan. És ôk nem azért jönnek mert " nyaralni akarnak" nekik az egész keresztény európa céljuk így magyarország is. Én emiatt tartok
2015. szept. 20. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


"továbbra sincs arra utaló jel, hogy szervezetten terroristákat próbálnának bejuttatni Németországba a menedékkérők között. A hatóságok az utóbbi hónapokban számos értesülésnek utánajártak, de nem rögzítettek ilyesmire utaló tényt.


Egyebek között vizsgálat alá vették az állítólagos szíriai és iraki terroristákat bemutató fényképalbumokat, amelyek a közösségi médiában tűntek fel. Megállapították, hogy hamisított, emberek lejáratására szolgáló felvételekről, illetve olyan képekről van szó, amelyekhez téves információkat fűztek terjesztőik."


Hmm, te azt mondod, hogy jönnek a terroristák, a német titkosszolgálat és a belügyi szervek szerint meg nem. Nem is tudom, kinek higgyek..

2015. szept. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!