Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Korunk szociális problémáinak...

"Korunk szociális problémáinak megoldására a kulcs a fehér faj, a fehér bőr kiváltságainak megszüntetése"?

Figyelt kérdés

Noel Ignatiev, az árulkodó nevű és kültakarójú Salamon.


Mi a véleményetek erről?


2015. szept. 20. 19:49
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és ez a Harvard Egyetem professzora...
2015. szept. 20. 19:50
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Most nézem a Wikiben ezt a fószert.


A kulcsszavak között olyanok vannak, hogy American Marxist historians, American Marxists.


No comment vagy inkább no complett.

2015. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Olyan szempontból igaz, hogy Mi fehérek nem tarthatjuk magunkat többre más rasszoknál. Viszont a professzor úgy tudom amerikai marxista, magyarán szélső baloldali, és ha valaki szélsőséges az mindegy, hogy melyik oldalon áll, ugyan úgy korlátolt gondolkodású lesz.
2015. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most akkor mindenki injekciózzon bőr alá pigmentet?

Vagy mégis miként gondolja a probléma megoldását?

2015. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Veszélyben vagyunk gyerekek. Menjünk el sportolni, edzeni, mert hamarosan Európa nem lesz a régi, és bármikor lehet baj, ezeknek mindegy.

Első a család, második a nemzet, harmadik a "faj"... vagyis a csoportod, ahová tartozol.

2015. szept. 20. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, Amerika....

Én itt még sosem kaptam semmilyen előnyt pusztán abból, hogy fehér vagyok. Viszont sajnálom, hogy 1-2 fejlett amerikai még mindig rasszista és bőrszín alapján megkülönböztetést tesz. Mert amit ez a csóka mond, az is megkülönböztetés, nem csak az, ha valaki üvölt, hogy fcuk niggas!

2015. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!