Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mi lesz ennek a...

Szerintetek mi lesz ennek a migránsáradatnak a következménye, ami most sújtja Európát?

Figyelt kérdés

Én alapból nem értem, hogy mi a fene késztette rá őket, hogy elinduljanak. A németek (mondják: Mi mindenkit befogadunk!, aztán mégsem), az ottani rossz életkörülményeik, és ezáltal a jobb élet reménye az Európában? Na mindegy, nem ez a kérdés, de ez is érdekes téma.

Szerintem ezek a lehetséges következményei:

1.,

Európa a több millió bevándorló miatt "elbutul", megváltozik az egész eddigi etnikai összetétele, arculata.

2.,

Új betegségek, járványok esetleg a rengeteg ember miatt éhínség.

3.,

A fejlődés leáll, mert csak erre az egy problémára koncentrál mindenki.

4.,

Háború a feszült légkör miatt.

5.,

Magyarországra nézve pedig szerintem majdhogynem beláthatatlan következményei vannak:

Mivel mi vagyunk az az ország, amely rengeteg migráns első regisztrációját elvégezzük az EU-n belül, ha majd Németország és/vagy Svédország azt mondja, hogy itt a vége, mi többet nem fogadunk be, akkor az összes olyan bevándoló, aki itt regisztrálódott először visszahull a mi nyakunkba. (Így is túl sok a cigány, nem kell több...)

6.,

A bűnözés, és annak minden lehetséges formája egyre joban problémává válik.

7.,

Európa polgárainak átlagos intelligenciája (IQ-ja), műveltsége visszaesik.

8.,

Elnéptelenednek azok az országok, ahonnan a migránsok jöttek.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe. Ti is osszátok meg véleményiteket!



2015. szept. 24. 23:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
tele leszunk ciganyokkal
2015. szept. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kb. mindent elmondtál... Így is lehet fogalmazni.
2015. szept. 24. 23:55
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Gazdasági vissza-esés,belsö vallási és etnikai zavargások.meg amiket írtál.
2015. szept. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
A pontjaid kozott nincs egyetlen olyan sem, ami ne lenne netto ostobasag.
2015. szept. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
#4 Intoleráns betolakodóktól akik ráadásul már most jogokat követelnek mit vársz?
2015. szept. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
A sógorom Ausztriában dolgozik, vannak török kollégái is. Megkérdezte őket erről az egész helyzetről. Azt a választ kapta, hogy ez egy invázió, amit nekik a korán előír, és 50 év múlva nem lesz fehér ember európában. Szép..... Mondjuk szerintem nemcsak hogy elszaporodnak majd, de ezek simán gyilkolásznak is...
2015. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

" Azt a választ kapta, hogy ez egy invázió, amit nekik a korán előír, és 50 év múlva nem lesz fehér ember európában"


Perszepersze...

2015. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
70%
háború
2015. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7-esnek. Csak leírtam amit mondott. Az hogy így lesz-e az más kérdés....
2015. szept. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
71%
Elszaporodnak, míg egy átlag európainak lesz egy, két gyereke, addig a bevándorló nyolcat+ szül. A média is csak a gyerekeket kamerázza, hogy milyen szegények, rossz körülmények között vannak, de ez csak pár gyerek, még a többi ott van. Ezek nem is menekültek, se szegények, több pénzük van, mint egy átlag paraszt embernek. 50$okkal veszik a kajákat. Aztán ha még folytatódik a helyzet, letelepednek kötelező lesz bevezetni a vallásukat, ha egyre többen lesznek, utána meg a további jogok, stb.
2015. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!