Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország légitámadásba...

Oroszország légitámadásba kezdett Szíriában az ISIS ellen. Vélemény?

Figyelt kérdés
Az USA és szövettségesei 2 éve bombáznak teljesen feleslegesen, oroszok el fognak érni valamit vele?

2015. okt. 1. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem az ISIS-t bombázták az oroszok.
2015. okt. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Pontosabban: A ... média közölt hír alapján én azt szűrtem le, hogy nem az ISIS-t bombázták az oroszok.
2015. okt. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Várható volt, hiszen azt a rengeteg felhalmozott lőszert s fegyvert fel kell használni, hogy az utángyártás is fellendüljön. Eddig csak porosodott a raktárakban, most végre beindul a gazdaság.
2015. okt. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Nekem az, hogy végre.


Hamarosan jönnek a szárazföldi erők is.

2015. okt. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3-mas ez hülyeség, hisz ott van az ukrán front is.
2015. okt. 1. 08:00
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Csak éppen nem az ISIS ellen kezdte hanem a lázadók ellen.
2015. okt. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az hogy jobb lesz ha körbeépítjük a vasfüggönyt mert még több menekült jön.
2015. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kerítsd körbe a saját lakásodat vasfüggönnyel. Nekem elég volt a régi.

Valóban kétséges, hogy az oroszok az IS-t akarják-e bombázni. Valójában csak ők sem akarnak kimaradni a szír falatból. Ez elemi érdekük, különben kiszorulnak a Földközi tengerről.

De az USA két éve azért nem ér el semmit, mert nem is akar. Neki a látszat kell, de az nagyon. Ő legszívesebben Asszadot bombázná, de az most nem sikkes.

2015. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem az ISIS ellen, pont ott kezdte el bombázni a lázadókat meg a civileket ahol az ISIS megakadt.
2015. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szántóvető ***** válasza:
3%
muszáj élesben tesztelni a bombázókat és azok fegyvereit,elektronikus rendszereit.ennél messzemenőbb következtetést nem tudok levonni egyenlőre vagyis nem vagyok benne biztos hogy elérnek-e olyan jellegű eredményt a bombázásokkal ami közelebb visz a békéhez Szíriában.
2015. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!