Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Azok akik magukat nyugatos...

Azok akik magukat nyugatos liberálisnak vallják és közben ilyeneket írnak, hogy az orosz kultúra az, hogy ülünk az asztalnál egy üveg rossz vodkával Putyin képével a falon, azok nem érzik magukat náciknak?


2015. okt. 4. 19:18
 1/8 A kérdező kommentje:

"egy primitív trógert primitív trógernek nevez."


Szóval elismered hitedet abban, hogy vannak alacsonyrendű és magasrendű kultúrák a Földön. Nem az emberek egyéni értékeit nézed, hanem ránézel egy Földgömbre, "áh itt laknak az angolok, ezek civilizáltak, jéé itt vannak az oroszok, ezek barbárok."

Ki is gondolkodott így? Hitler!

2015. okt. 4. 19:34
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Persze, hogy elismerem.

Miért ne ismerném el?

2015. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Hitlerrel ellentétben viszont szerintem lehetne fejleszteni az oroszok kulturális színvonalán.

Az pedig nem mindegy, hogy szeretném őket jobbá tenni vagy egyszerűen csak irtanám őket.

2015. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólok bele ebbe a vitába, mert nem tudom az előzményeit, azt viszont nem értem, hogy "egy primitív trógert primitív trógernek nevez." Azaz egyik ilyen ember a másik ilyenek nevezi, abból hogy következik az, hogy "Szóval elismered hitedet abban, hogy vannak alacsonyrendű és magasrendű kultúrák a Földön"
2015. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, azon a lehetőségen esetleg elgondolkodtál már, hogy az általad annyira gyűlölt nyugati liberálisok is deviánsok és az imádott orosz kultúrád is primitív?

Mi van akkor, ha mindkettő igaz?

2015. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
A kérdező jól lelépett.
2015. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van, szeretem az almát, de a körét is.
2015. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5. Kéretik a logikai összefüggéseket helyesen használni. Sok ostoba él a földön. Vannak közöttük liberálisok, oroszok, meg más beállítottságúak, meg más népek fiai is.

Az ostoba ember legfőbb jellemzője, hogy semmit nem ért a környezetéből. Ezért ami más, mint ő, mind alacsonyabb rangúnak érzi. Ez természetes, hiszen valamiben ő is szeretne kitűnni. Ez az egyetlen lehetősége.

2015. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!