Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem szomorú, hogy a nyugat...

Nem szomorú, hogy a nyugat európai futball válogatottakban már alig van őshonos játékos?

Figyelt kérdés

[link] Például itt van a francia csapat. Összesen 4 francia van a képen. De a belga, holland vagy angol válogatottakban sincs több hazai.

[link]

[link]

[link]


2015. okt. 6. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

Szerinted a borszin hatarozza meg hogy ki az oshonos, meg a hazai?:)


A francia csapatnal alairom hogy direkt celzottan honositjak ezeket a lancon behozott fekakat, de a tobbi altalad emlitett valogatottban nincsen errol szo. Attol meg hogy Theo Walcott fekete ott szuletett Angliaban, a szulei is ott szulettek, nem ertem miert van kisebb letjogosultsaga a csapatban lenni mint mondjuk Slippy G-nek.


Tehat osszessegeben azt gondolom hogy ez egy rosszul megfogalmazott, rasszista kerdes.

2015. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A fradiban és a kispestben sincs már lassan magyar. Csak togói, nigériai, venezuelai, mexikói... stb. A foci már csak a pénzről szól, semmi másról.
2015. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

A foci már rég nem a játékról ,két ország csapatának versenyeztetéséről szól.


Hanem egy üzlet az egész, pénzügyi vállalkozások sokasága.

Ha nem az lenne, akkor nem lennének az európai csapatok tele idegenekkel.

2015. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz, hogy sokuknak már a szülei is az adott országban születtek. Amúgy nem vagyok rasszista.
2015. okt. 6. 15:02
 5/15 anonim ***** válasza:
9%

Francia csak fehér lehet?

Ès mi van amikor Franciaország leigázott és kirabolt a középkorban tucatnyi afrikai országot. Akkor persze az összes feketének kötelezö volt franciának lennie.


Szerintem teljesen mindegy milyen börszine van.

Ha egy ország annyira jónak tart valakit, hogy megadja ezért az államolgárságot, akkor az az ország javára válik és mindegy hogy milyen a színe.

2015. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Értem mire akarsz kilyukadni. Sajnos van benne valami, sok a honosított játékos, pl a németeknél is Özil, de nálunk is van Leandro aki minden csak nem echte magyar. A durva az hogy a franciáknál simán ki tudna futni egy komplett színes bőrű csapat. Franciaország meg ugye nem Afrika.

Ez az identitás vesztés nyugaton nem csak a fociban van jelen, sajnos a fehér Európa hanyatlik és jön a multikulti, ami minden csak nem európai gyökerű.

2015. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem teljesen mindegy milyen börszine van. 

Ha egy ország annyira jónak tart valakit, hogy megadja ezért az államolgárságot, akkor az az ország javára válik és mindegy hogy milyen a színe."

2015. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Ebben az esetben meg értelmetlenné válik nemzeti csapatokról beszélni ha mindenkinek csak úgy odaadjuk az állampolgárságot.
2015. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A németeknél olyan 4-5 éve nagyon sok külföldi volt, de most csak 2-3 van általában. Boateng, Khedira, Özil. Mondjuk ők már Németországban születtek. [link]
2015. okt. 6. 15:14
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy példa:

Én átveszem pl Szváziföld nemzeti csapatának irányítását. Majd Kérem a törzsfőnököt/uralkodót hogy hozzunk 15 top brazilt a VB-re. Adjunk nekik meg mindent és legyenek nálunk válogatottak a VB-re. Ezutàn megnyerjük velük a VB-t. A döntőben pont Brazília ellen játszunk.

Ezután mit mond a világ? "De ügyesek ezek a Szváziföldiek, a semmiből nyertek egy VB-t!"

Vagy azt hogy mocskos csalók akiknek közük nincs a focihoz csak pénzért honosítottak játékosokat?

Te pl ugyanúgy tudnàl örülni egy magyar VB arányának ha 11 honosított német érné el, aki nem tud magyarul interjút adni sem rendesen?

Mert nekem a pofàmról leégne a bőr.

2015. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!