Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A migránsoknak hozzávetőlegese...

A migránsoknak hozzávetőlegesen milyen a kor- és nembeli összetétele?

Figyelt kérdés

Próbáltam keresni erről bármilyen cikket vagy tanulmányt, de nem találtam. Kérem, hogy a hasraütés szerű találgatást hagyjuk, valami olyan cikk kellene, amire tudok hivatkozni is, szóval ne valami kamu híroldal legyen.


Köszönöm előre is!



2015. okt. 6. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

A Wikipedia szerint kb. 50%-uk 18 év alatti.

Nemek szerint szintén közel 50-50%-os a megiszlás.


Persze ez globálisan értendő, nem csak a most EU felé igyekvőkre.

2015. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Engem most kifejezetten a mostani, EU-felé igyekvő tömeg érdekelne.
2015. okt. 6. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

65% fiatal férfi

a maradék 35%on osztoznak a gyerekek asszonyok és a al-nuszrás fociedző apukák

2015. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

forrást viszont nem fogsz találni mert nem merik kitálalni.

voltam a keletiben anno és ez a helyzet


de ha megnézed a videokat ott se lemérheted

2015. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

A migrációra és a migráns népességre vonatkozó statisztika

[link]

2015. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tequila Sunrise: igen, ilyen én is találtam, de ez ha megnézed 2012-es. Én "legalább" 2013-mast találtam :D


Mindenki másnak: igen, én is láttam, hogy nagyon sok a férfi, Zalai vagyok és itt kb 2 óráig néztem az elvonulókat, összesen 2 gyerek és 1 nő volt. A többi 16-30 közötti férfi ránézésre, de ebből nem lehet teljes érvényű következtetést levonni.

2015. okt. 6. 22:58
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

A Bevándorlási Hivatal statisztikái között olvastam, hogy az idei menedékkérők közel háromnegyede 18-65 között férfi.


Mindazonáltal ahogy először írtam, ez csak arra a párszázezer emberre vonatkozik, akik célba vették az EU-t. Értelemszerűen egy ilyen útra kevesebb nő/gyerek/öreg vállalkozik, az összes menekültet figyelembevéve felülreprezentált a 18 alattiak száma.

2015. okt. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Na, azért ha 2 óráig nézted az elvonulókat, és csak 1 nőt és 2 gyereket láttál, akkor a 2 órából kb. 1 óra 50 percet alhattál.
2015. okt. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"A Bevándorlási Hivatal statisztikái között olvastam, hogy az idei menedékkérők közel háromnegyede 18-65 között férfi.


Mindazonáltal ahogy először írtam, ez csak arra a párszázezer emberre vonatkozik, akik célba vették az EU-t. Értelemszerűen egy ilyen útra kevesebb nő/gyerek/öreg vállalkozik, az összes menekültet figyelembevéve felülreprezentált a 18 alattiak száma."


Ha nem lett volna egyértelmű: az EU-ba érkező menekültek érdekelnek, az most számomra nem releváns, hogy mennyien mentek Libanonba, stb.



" Na, azért ha 2 óráig nézted az elvonulókat, és csak 1 nőt és 2 gyereket láttál, akkor a 2 órából kb. 1 óra 50 percet alhattál."


Most álljunk neki vitatkozni, hogy mit láttam, nem? Nyilván neked lesz igazad, te jobban tudod. Inkább abba kötöttél volna bele, hogy a zalai az melléknév és én nagybetűvel írtam.

2015. okt. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!