Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Angela Merkel olyan, mint...

Angela Merkel olyan, mint Palpetine szenátor?

Figyelt kérdés

Palpetine szenátor szándékai eleinte nem tűntek rossznak, sem jónak.

Eleinte semleges karakternek tűnt.

Merkel is ilyesmi.Jobboldali, de mégsem az igazi, viszont jobb, mint egy baloldali.


Viszont, most, az utóbbi hónapokban Merkelből előjött az igazi gonosz sith boszorkány.

Legalábbis, úgy próbál viselkedni.Mindenkinek megakarja mondani mit csináljon, hogy csinálja, majdnem azt is, hogy, hogyan nyilatkozzon.

Ha meg valaki ellentmond, akkor szankciókkal fenyegetőzik.Például a V4 országokat is fenyegeti, hogyha nem csinálják amit mond, akkor felfüggeszteti az EU támogatásokat.



2015. okt. 9. 20:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"ha annyira zavar miért nem mész el egy nemzettelen államba lakni? Belgium, USA, Ausztrália..."


Egyre erősebben gondolkodom rajta.


"Ja hogy nem engednek be??? Akkor miért akarod a magyarokra ráerőltetni azt hogy mi meg engedjünk be mindenkit?"


Egy szóval nem mondtam, hogy engedjünk be mindenkit. Tudsz tőlem idézni olyat, ahol ilyet írtam?

2015. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#7 téged sem ártana lebontatni egy dögtemetőben :)
2015. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Palpatine kancellár legfőbb célja a Jedi faj kiírtása volt, illetve egy egységes Galaktikus Birodalom létrehozása.


Engem inkább másvalakire emlékeztet.

2015. okt. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A jediket ne hasonlítsuk a zsidókhoz pls!
2015. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!