Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most akkor Amerikában nem...

Most akkor Amerikában nem kell már a melegeknek vonulni?

Figyelt kérdés
Mert ugye el vannak fogadva meg házasodhatnak meg minden!

2015. okt. 13. 13:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig se azért vonultak, mert kellett.
2015. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Persze rabszolga tartás sincsen még is több ezer ember van rabszolga sorsban még a mai napig is.

Ès a feketék is papiron egyenlöek mindenkivel, még is rengeteg feketét külömböztetnek meg.

2015. okt. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor vonuljon mindenki és minden megoldódik!
2015. okt. 13. 14:02
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugaton ezek a felvonulások már inkább csak egyszerű utcabálok semmint tüntetések az egyenlő jogokért. Hiszen a társadalom jelentős többsége elfogadja, hogy léteznek homoszexuális emberek. Például Berlinben, ahol most vagyok, többszázezren partiznak minden évben, sok heteró is.
2015. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

# 4

Amerikában elég érdekes egy olyan utcabál ahol egy férfi a másik férfi nemiszervéf veszi a szájába!

2015. okt. 13. 20:54
 6/20 petike30 válasza:
Szia nemtudom te hol làtad rengeteg ember van ott nem csak meleg onnan tudom hogy ott voltam new yokban ès egy igazi nagy buli nem ugy mint ithon
2015. okt. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 kovpet ***** válasza:

"Akkor vonuljon mindenki"


Vonul is kb mindenki. A vallásosak, a devizahitelesek, a bicajosok, a politikai irányzatok képviselői vagy épp ellenzői, a rákellenesek és a diabéteszesek, hogy felhívják a figyelmet a problémára. Stb. Miért épp a melegek vonulása zavar?

2015. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

# 7

Mert anyagilag finanszírozott vonulásról van szó!

2015. okt. 14. 12:46
 9/20 kovpet ***** válasza:

Anyagilag finanszírozott? :)


Ezen mit értesz?

2015. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
El vannak fogadva? A mai napig rúgnak ki embereket azért a munkahelyükről mert melegek, egyesek nem hajlandóak nekik albérletet kiadni emiatt, mások a kórházban nem megfelelően látják el őket, extrémebb esetben akár szó szerint agyonverik a szomszéd meleg srácot, csak mert nem tetszik nekik, hogy ő más. Én ezt nem nevezném elfogadásnak, kedves kérdező!
2015. okt. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!