Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hogy ítélitek meg az ENSZ...

Jeffrey Spender kérdése:

Hogy ítélitek meg az ENSZ munkásságát / tevékenységét?

Figyelt kérdés
2015. okt. 19. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Sok tekintetben rossz. Korrupt, vitatható döntések, kellően meg nem alapozott biztonsági tanácsi jogosultság....stb.

Azonban jelenleg ez az egyetlen hely, ahol konfliktusok, háborús veszély esetén van lehetőség az ellenséges felek közötti tárgyalásokra (a közvetítők segítségével) így elkerülhető a valódi háború kitörése.

2015. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyet ertek az elottem szoloval.

Csak meg hangsulyoznam, hogy az ENSZ dontesek legnagyobb szazaleka koszonoviszonyban sincs az igazsaggal. Ami termeszetes is, hisz ott aztan tenyleg az erdekek diktalnak.

2015. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ENSZ egy mocskos korrupt koholmány.
2015. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mar eleg reg ota fogatlan tigris - kent funkcional

Kb. U Tant elnoksege ota

2015. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tegnap a Hadsereg, hadvezetés témakörbe írtam egy hasonló témájú kérdést, de az eléggé elkerülte az emberek figyelmét, remélem csak azért, mert "rossz" témakörbe írtam.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__hadsereg-hadvezetes_..

2015. okt. 19. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszer Szaúd-Arábia is ment lehet az ENSZ-ben az emberi jogok védelménél, akkor szerintem tényleg van mit elítélni.
2015. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Mivel az ENSZ alapvető célja a világháború megeőzése, eddig szerintem kiválóan betöltötte fő feladatát.


Nyilván lehet kritizálni sok mindenért (elsősorban ugye Ruandáért), de 70 éve nem volt világháború.

2015. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ensz az usa marketingosztàlya.Talán a koreai hàború még tiszta ügy volt.Meg a vietnàmi hadsereg vörös khmerek elleni akciója.

Nem is tudom,ahogy hallgatom bankimun bàcsi megnyilvànulàsait ugyanaz a véleményem róla is mint a juncker félékről.Valósàgtól elrugaszkodott vízfejek akiknek nincs kapcsola a való élettel.

Vagy èppen àrulók.De ne gondoljunk mindjârt a legrosszabbra.

2015. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kártékony érdekvédelmi szervezet. De kinek az érdekeit védi?
2015. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!