Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a Merkel nevű gerincoszlop most már a spanyol migránskerítést dicséri?

Figyelt kérdés

Mondjuk a spanyol kerítés nagyon magas, körbe van árkolva éps alá van betonozva hogy ha a kedves migráns leesik akkor lehetőleg ne élje túl.


Bámulatos hogy Merkel asszonyság ilyen rövid idő alatt hova felfejlődött!


2015. okt. 21. 21:46
 1/5 A kérdező kommentje:
2015. okt. 21. 21:47
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Tudom, hogy a szövegértés nehéz feladat, így segítek kicsit az első mondatok kiemelésével:

"A Néppárt egy – még nem végleges – határozati javaslat szerint azt követeli, hogy erősítsék meg a külső határok őrizetét mind a tengeren, mind a szárazföldön.

A Spanyolország és Marokkó közti nyugat-mediterrán modellt pozitív példának kellene tekinteni


– írja a néppárti belügyminiszterek által összerakott szöveg. "



Tehát nem Merkel mondta, hanem az Európai Néppárt belügyminisztereinek tanácskozásán született mondat.



Tudom, a tények megzavarják a szabad gyűlölködést. Bocsánat. :-D

2015. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy csak az volt a bajuk a kerítésünkkel, hogy nem elég nagy és erős? De hogy mindenképpen belénk kötnek, abban biztosak.

Lehet, hogy csak a megfelelő ideológiát keresik az építendő német kerítéshez.

2015. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2


Igen a szövegértés nehéz feladat főleg ha valaki nem tud olvasni (vagy csak nem akar) a sorok között.

2015. okt. 22. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4


Az azért megvan, hogy a CSU le akarja mondatni Merkelt, és ehhez a néppárt is egyre inkább asszisztálni látszik?


De tudom, mit jövök én itt a külpolitikával....

Sokkal egyszerűbb egy biten gondolkodni. Németül mondta valaki=Merkel mondta.


:-D


Szánalmasan buta vagy hiába pontozol le. :-))))

2015. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!