Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez a migránsáradat nem a...

Ez a migránsáradat nem a szocializmus eszméinek megvalósulása felé hat? A nagyon gazdag nyugat-európai országok javai szétosztásra kerülnek a világ szegényei között.

Figyelt kérdés
Ezt végül is, pozitívan is fel lehet fogni. Éppen ez akadályozza meg a világháborút. Mert a pénz túlságos koncentráltsága a szegények lázadásához vezethetne. De a nyugat-európaiak most megosztják javaikat és így csökkentik a tőkekoncentráció okozta feszültséget.
2015. okt. 22. 18:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze Kelet-Európát nagy ívben kerüljék, mert mi nem vagyunk gazdagok.
2015. okt. 22. 18:40
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is élvezem nézni, ahogy szívnak a gazdag országok :D

Hamarosan csökken a jólét és néhány év múlva már minden csajra jut 2 pasi, mert ugye a muszlim országokban többnejűség van. A csóró muszlim pasik, akiknek nem jutott nő az meg mind megy nyugat-Európába :D

2015. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy Merkelnek is pont ez jutott eszébe. A sok életerős napbarnított, lelkes spermium siet megtermékenyíteni a gazdag német nőket.
2015. okt. 22. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
3: :DDDD
2015. okt. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bevallom, hogy szír vagyok. Már menő.
2015. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már ilyen magyar szír?
2015. okt. 22. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Neeem, most szöktem be. Már megtanítottak magyarul, eddig romának néztek, de most már büszkén vállalom!
2015. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gina Lollobrigida ***** válasza:

Itt is szétosztották, pedig nem is vagyunk gazdagok: a cigányoknak.

Egyébként szocialzmus nem egyenlő hülyeséggel,

mint ahogyan a liberalizmus sem.

A trollkodás igen

2015. okt. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!