Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire hiszik el még az...

Jeffrey Spender kérdése:

Mennyire hiszik el még az emberek azt a magyarázatot, hogy az USA a demokrácia terjesztése miatt rohan le egy-egy országot vagy pénzeli ott a "forradalmárokat"?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Az itteni válaszokon meg fogsz lepődni mennyire sajnos nagyon sok az ostoba.
2015. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
32%
Túlzottan. A másik lehetőség a liberális életszemlélet dolgozom bulizom lesarom.
2015. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

háát.. nem tudom, hogy a demokrácia, mint olyan, mennyire hoz hasznot a 3 legerősebb kartellben:

olaj, fegyver, gyógyszer.

2015. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
A "demokrácia export" mindig is egy gúnyos kifejezés volt az USA agresszív viselkedésére. Rajtad kívül senki nem érti ezt komolyan, szó szerint, hogy pusztán a demokratikus államrend elterjesztése miatt ölnek dollárszázmilliárdokat a háborúikba.
2015. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki tudja, hogy a "demokrácia export" csak a külső máz.


A háttérben geopolitikai, gazdasági érdekek vannak.Csak ezt nem mondhatja a kormány, így kitalálta azt, hogy XY országokban nincs demokrácia, nincs emberi jog, így le kell rohanni, hogy jólét és szabadság legyen.

2015. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hinne ilyet bárki is.
2015. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sok balosnál látom, hogy foggal-körömmel kezdték az USA "demokratizálásait" védelmezni, megmagyarázni, még most, Szíria kapcsán is, ezért merült fel bennem a kérdés.
2015. okt. 24. 16:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyre kevesebben.

Ha Izrael holnap megszállná Szíriát valamilyen mondva csinált ürüggyel, sokan akkor sem fognának fel, hogy az egész a cionisták műve volt.

2015. okt. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Sok balosnál látom, hogy foggal-körömmel kezdték az USA "demokratizálásait" védelmezni"


Az komoly balos lehet, aki támogatta például a szélsőjobboldali Bush-klán iraki offenzíváját.

2015. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szántóvető ***** válasza:
a demokrácia címszó alatt?szerintem elég kevesen(szerintem többen hiszik azt hogy békét teremteni mennek.)persze ennél sokkal kézzelfoghatóbb oka van a háborúznásnak: https://www.youtube.com/watch?v=uLvl6zAsnO8
2015. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!