Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A német kormány szerintetek...

Gina Lollobrigida kérdése:

A német kormány szerintetek hogyan képzeli a menekültek későbbi sorsát?

Figyelt kérdés

Azt nem értem, bár biztosan le vagyok maradva, de valahogy úgy gondolom, hogy arra készülnek, hogy "kiválogatják a fegyelmezetten várakozó szír, arab tömegből" (amit nem tudom hogyan fognak "egybehívni), azt a körülbelül 1-2%-ot, akik tényleg kaphatnak menekültstátuszt, a többinek pedig megmondják, hogy lehet visszafordulni, raus és ők lehorgasztott fejjel visszaúsznak az addigra bizonyára jeges Márványtengeren, és megállnak a Szír határhoz közel: "ez nem sikerült, így jártunk?"

Szóval a gond az, hogy itt már csak erőszakkal lehet rendet tenni, mint azt kell állítsam itt Magyarországon a cigányok ügyében, valahogy úgy, mint anno Szlovákiában.

Hogyan látjátok ezt Ti, erre lennék kiváncsi, belpolitikai hovatartozástól függetlenül



#arab #válság #Szíria #Merkel #migránsok #német kormány #menekültek Németország #migrének
2015. okt. 26. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
9%
Érdekes, én nem akarok a német kormány agyába látni és a gondolataiban olvasni, nem érdekel. Kérdezőt vajon miért, egyéb dolga nincs ?
2015. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vannak törvények és jogok. egy ember akinek a hazájában , városában háború dúl azok egyike akik automatikusan megkapják a menekült státuszt. A szírek 90% ilyen helyröl jön, mert az egész ország háborúban van. Ök meg is kapják.

De a szíreket megelözték a szerbek, és az egész balkán(erröl egyébként tavasszal sokat lehetett olvasni a magyar médiában is),és ezek még mindig nincsenek kiutasítva. Közben ázsia más részéröl is érkeznek elég sokan, és akiknek nincsen joguk itt lenni, nekik menni kell. De pont pl a szíreknek szinte mindenkinek van lehetösége menekült státuszt kapni. Ök eddig is megkapták, csak török menekült táborokból ez a kérvény évekig volt elbírálás alatt. Erre már több évet nem akartak várni ezért indultak el.


De erre ugye nem csak Németországnak kell megtennie, hanem magyarországnak is mert ugyan az az egyezmény köti öt is.


Szóval akikröl a ne´metek beszélnek hogy ki kell utasítani azok nem a szírek. Egyébként még az afgánoknak és irán, iraknak egy egy részéröl érkezettek is megkaphatják pont az ottani háborúk miatt.

2015. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!