Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyit keres egy diplomata?

Cpt.Krisz kérdése:

Mennyit keres egy diplomata?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert én félig orosz vagyok: folyékonyan beszélem a nyelvet, van állampolgárságom, van ott hátterem stb..Nemsokára választás elé kerülök, hogy na merre tovább az életben és úgy gondolom nekem egy igen kedvező muka lenne ha magyar nagykövet lehetnék Oroszországban, ezért érdekelne, hogy kb. milyen fizetésre lehet számítani, illetve mik a munkavégzési feltételek.

2015. okt. 28. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Fizetés: amennyit csak el tudsz mutyizni

Munkavégzési feltételek: Orbán haveri körbe kell tartozni

2015. okt. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, mennyit keresnek (nyilván nem keveset), de azt azért elmondanám, hogy az, hogy te magyar nagykövet leszel Oroszországban, az nem úgy megy, hogy te kitalálod, elvégzed a nemzetközi szakot és te leszel a nagykövet. Szerinted hány félig orosz magyar állampolgár van, aki tökéletesen beszéli mindkét nyelvet? Valószínűleg több ezren. Nagykövetből pedig van 1 db. Mindenki nagykövet akar lenni, de az egy olyan állás, amit kihalásos alapon töltenek be. Nem hiszem, hogy ha nem diplomata családból származol, akkor sok esélyed lenne.
2015. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%
A nagykövet ilyen helyen csak ritkán karrierdiplomata, inkább politikus.
2015. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
64%
Bőven többet mint az átlag, egy millió fölötti összegben gondolkodj.. per hó, persze
2021. dec. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!