Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lelőtt (állítólag az "Iszlám...

Gina Lollobrigida kérdése:

Lelőtt (állítólag az "Iszlám állam" egy orosz repülőgépet! Lehet hogy ezzel aláírték a halálos ítéletüket?

Figyelt kérdés
Szerintem végre remélhetőleg közelegnek az Iszlám Állam végórái. Még az amerikaiak is szoktak mérlegelni... az oroszok nem túl sokat ciciznek. 224 ember, 17 gyerek, túlélő sehol! Most megnézném Putyin fejét. Szerintem majd szétmegy a dühtől. Elég a II. világháborúra gondolni. Most elintézik a buckalakókat. Biztos nincs sok hátra a terrorszervezetüknek. Szerintetek?

2015. okt. 31. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom, de a russia today nagyon felvilágosodott és intellektuális követői minden bizonnyal kérelmezni fogják, hogy mivel a gyökerénél kell kezelni a problémát, bombázza porig Putyin Tel-Avivot, aztán sóval hintsék fel.
2015. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Ja azt ki hagytam, hogy a russia today követői nem csak felvilágosultak és intellektuálisak, de egyben elmondható róluk, hogy ők mindenek csak nem nácik és antiszemiták, sőt azok a nácik akik szerint nem kéne kiűzni a zsidókat Izraelből.
2015. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"Gina Lollobrigida nevű felhasználó válasza:


Nem, hanem Horn Gyula volt a valaha létező legnagyobb tekintélyű és Európa által elismert miniszterelnöke Magyarországnak...

Viszont Orbán helyette is elfogadta a kitüntetést a németektől."


ilyen és ehhez hasonló válaszok után nem tudnék akár egy értelmes szót is hozzá tenni a kérdésedhez.

2015. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
"Szerintem végre remélhetőleg közelegnek az Iszlám Állam végórái" Közel sincs vége, nagyon hosszú és úgy látom nagyon sok áldozattal járó akciók lesznek itt mind két részről. Afganisztánban is a Szovjetunió 10 évig harcolt...valahogy úgy érzem itt sem lesz könnyű nekik.
2015. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Az ISIS-t nem lehet csak úgy felszámolni.

Persze, lelehetne atombombázni a fél Közel-Keletet, viszont az rengeteg civil áldozattal is járna.


Nem beszélve arról, hogy Európába is sok ISIS tag van, akik csak parancsra várnak, hogy robbanthassanak.

2015. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Az iszlám állam jó ideje ki se dugta az orrát onnan - nyomatják a médiaheccet, irtják az arabokat, és kb egy Jupiterbe csapódó aszteroidát is felvállalnak.


Nem véletlenül terjesztik hogy a harcosaik jönnek Európába, lelőttek egy repülőt, atombombát szereztek, biológiai fegyvereik vannak (stb stb stb) így a legegyszerűbb nulla tevékenységgel folyamatosan félelmet kelteni másokban. Média-terror.

2015. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem kérte senki hogy válaszolj, de hogy jön ide Horn Gyula Te igen igen szerencsétlen.

(amúgy szerinted ki volt a legnagyobb tekintélyű (nemzetközileg) miniszterelnök. Viktorci mi?

2015. okt. 31. 18:42
 8/10 anonim ***** válasza:

3-as

Te mire válaszoltál?

2015. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%

Ha bebizonyosodna, h ~k lõtték loe, akkor az oroszok valszeg letörölnék õket.


Csakhogy egyelõre azt mondják a szakértök, h a vidó nem hiteles, aligha lehet képes ilyesmire egy terrorcsoport.


Viszont az oroszok meg: "kizárt, h emberi, v mûszaki ok". De h IS lõttte le, azt egyelõre õk se.


Konkrétum majd ha feldolgozták a fekete dobzok adatait.

2015. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Lehetett például bomba a fedélzeten, az megmagyarázná azt is hogy miért is hullott szét, tört ketté a gép már a levegőben, nem?

Egyébként meg végül is oly mindegy hogy az ISIS lőtte le vagy nem, magukra vállalták a dolgot, tehát maximálisan egyetértenek vele, nem hogy nem határolódtak el, még örültek is az eseménynek.

Szerintem az oroszok pont azért szeretnék a műszaki hibát kihozni az egészből, mert ha nem az volt, akkor már a szakállasok mehetnek is a szőnyegjeikre térdre borulni szerintem...

2015. nov. 3. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!