Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A menekülteket érintő törvénye...

A menekülteket érintő törvényeken miért nem szigorítanak?

Figyelt kérdés

Először a családegyesítési jogosultságot kellene megvenni.Ugyanis a közel-keletieknél 8 fős családok vannak.Tehát ha sokan vennék igénybe a családegyesítést, akkor akár meg is duplázódna Európában az iszlamisták aránya.


Azután, a letelepítést/betelepítést mindenképpen el kellene utasítani, csak ideiglenes tartózkodási engedélyt szabadna nekik adni.


Francia cégnél dolgozom, voltam kiküldetésen is Franciaországban,ott a kendős nők mindig dupla babakocsikkal mászkáltak, mellettük meg volt még 2-3 nagyobb gyerek is.A Gare du Nord környéke is tele volt velük.


Nem tudom, ki hogy van vele, de engem nagyon zavar a jelenlétük.Nőként, még félek is tőlük.


Persze, lehet mondani, hogy gonosz vagyok, meg szívtelen, de a valóság az, hogy elsősorban a saját családom, illetve, saját kultúrköröm érdekeit helyezem előtérbe.

Ha ehhez néha antihumánosnak meg szívtelennek kell lenni, akkor azt is vállalni kell.


Szükség van fontossági sorrend felállítására.Ők, vagy mi?



2015. nov. 7. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:

" de engem nagyon zavar a jelenlétük."


Akkor ne utazz kulfoldre. Magyarorszagon egy darabot nem latsz beloluk, ha van is az eltevedt turista.

2015. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kiküldetéseket mindig vállalom, mivel én is pénzből élek, illetve fontosak a kapcsolatok.Így, megfordulok itt-ott.


Nem hiszem el, hogy a helybéli lakosokat nem zavarja ez a sok, nagyon eltérő bevándorló.


Mellesleg, Magyarországon is látni.Sokat nem vonatozok, de amikor igen, mindig látni belőlük.A múltkor a Keleti pályaudvar környéke volt tele.Emellett, amikor Railjettel mentem Budapesttől Győrig, mozdulni nem lehetett tőlük a vonaton.

2015. nov. 7. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek engedjük be őket, amikor nem kéne?
2015. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem zavarják őket. Szerinted Finnországban, Svédországban, Ausztriában és Németországban miért a bevándorló ellenes pártok jelenleg a legnépszerűbbek? Meg érdekes módon mindig valami véletlen folytán kigyulladnak a menekülttáborok és ahogy a szél felkapja a hamut, horogkerszet nyomokat hagy a falakon.
2015. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Köszönjük az újabb demagóg, xenofób menekültkérdést. Menj szépen haza és rettegjél magadban.
2015. nov. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Németországban miért a bevándorló ellenes pártok jelenleg a legnépszerűbbek? "


A tobbi orszagot nem tudom, de konkretan Nemetorszagra ez nem igaz. Merkelek meg mindig magasan vernenek mindenkit.

2015. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

".Így, megfordulok itt-ott. "


Akkor engedd mar meg a helyieknek hogy eldontsek kit akarnak beengedni es kit nem. Neked semmi kozod hozza.

2015. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert még nem kaptak ahhoz észbe.
2015. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a francia céget se értem, hogy ilyen hasztalan jötmenteketet egyáltalán minek vesz fel.
2015. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Egyébként a francia céget se értem, hogy ilyen hasztalan jötmenteketet egyáltalán minek vesz fel."


Ha ezzel rám célzol, akkor nagyon mellé trafáltál.

Elég magasan képzett vagyok, két nyelvvizsgával rendelkezem.

Emellett, elviselem a fontoskodó franciákat.Aki előttem volt ebben a pozícióban részben miattuk keresett másik állást.


Sok országban megfordult már, lehet véleményem a bevándorláspolitikával kapcsolatban.

2015. nov. 7. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!