Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki fogadna be szivesen menekül...

Ki fogadna be szivesen menekültet a lakásába/házába, ha az aktuális Város/Község vezetés kötelezne rá?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Senki. És nem is kötelezhetnek ilyesmire senkit, mert alkotmányellenes. És nincs is semmi értelme ilyen alapon megítélni semmilyen ügyet. Nem fogadnék be senki mást se a házamba a közeli ismerőseimen kívül. Most ezzel állást foglaltam bármilyen politikai ügyben? Nem. A bevándorlás támogatása sem függ attól, hogy befogadnál-e a házadba egy bevándorlót.
2015. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 szántóvető ***** válasza:
24%
gyurcsány.
2015. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Már kezdtem félni, hogy ebben a hónapban meg sem fogják kérdezni ezt a fél éve mantrázott orbitális marhaságot, dehát végül nem kellett csalódnom..
2015. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Van aki azt hiszi, hogy ilyen megtörténhet?? Hát akkor nem sok esze van. Egyébként nem, hogy migránst, de a szomszéd Józsi bácsit sem fogadnám be. Nem élnék idegenekkel egy fedél alatt.
2015. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Még ismerőst sem fogadnék be szívesen, ez nem politika.
2015. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ennyire orbitális marhaság, szemellenzősöknek:

[link]


Egyébként a világháború után/alatt is szállásoltak el, mi az hogy nem történhet meg?


Persze a világháborús Sem történhettek meg. De valahogy mégis lettek.

2015. nov. 12. 10:00
 7/15 A kérdező kommentje:
Annyiban Politika hogy valahol már elhangzott, és a hülye ötletek a politikusok közt terjednek mint a betegség.
2015. nov. 12. 10:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszi! Most akkor kérlek magyarul, angolul vagy franciául is tudnál adni linket?


A világháborús hülyeségedre meg hadd ne reagáljak. Most soroljam fel azt a körülbelül végtelen sok különbséget ami a két helyzet között van? És azt tudtad, hogy a maják emberáldozatokat mutattak be? Attól nem félsz, hogy bevezetik az emberáldozatot? Hiszen egy teljesen más helyzetben, teljesen más korban már megtörtént!

Ne már...

2015. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 szántóvető ***** válasza:
6-os ezt a város vezetése erőlteti.(arról persze nem szól a cikk hogy a helyiek hány %-a ért ellenzi a döntést.az sem derül ki hogy hányan szeretnének menekülteket.0,1,1,10 vagy 40 százalék?)megjegyzem hogy ha minden Drezda-méretű német város csak párszáz menekültet tud fogadni akkor az fájdalmasan kevés lesz.
2015. nov. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8: Mivel a cikkben is a háborúra hivatkoznak, ezért tettem én is. Bár más értelemben. Háborús hülyeség? Csak szólok hogy az utóbbi 20 évben nem annyire messze tölünk Volt pár, szerbia, ukrajna, ami nekem beugrik. Azért nem voltunk onnan messze, csak addig nem érdekel amíg ott van és nem itt.


9: Igen konkrétan a polgármester, ezért is tettem fel a kérdést, kiváncsi voltam, hogy hány 5 mondja hogy "hat igen, én segítenék ha kell".

2015. nov. 12. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!