Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miert kell annak mervadonak...

Miert kell annak mervadonak es kovetendonek lennie, amit az USA mond?

Figyelt kérdés
Most mindenki el van ajulva Henry Kissinger vilagrend cimu muvetol. Meg nem olvastam, de meg fogom venni, mert talan a vilag legokosabb politikusa. De nem ertem miert torvenyszeru az, hogyha egy Amerikai barki kiad egy konyvet, vagy barmit, az igaz, kovetendo.... Pl ez indexen is fogalalkoznak a konyvvel, szakemberek, de mire fel ez a nagy hype. Miert nem olvastam soha egy dan, norveg, mongol, afrikai politikus konyverol, ugy, hogy azt a vilag azt axiomakent fogadja el. Ok. Hogy USA a vilag legnagyobb gazdasaga, de csak mert dollar alapban szamolnak el mindent, azert van tolluk sokkal sikeresebb orszagok is szep szammal, pl Szingapur. Az ottani Lee csalad politikajat dicsero-becsmerlo konyvekrol, miert nem lehet hallani?

2015. nov. 12. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2015. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy nem azért "nagy a hype", mert USA, hanem mert Kissinger? Akit például te a világ legokosabb politikusának tartasz.
2015. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!