Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nincsenek fekete asztron...

Miért nincsenek fekete asztronauták meg fekete női asztronauták?

Figyelt kérdés
annak idelyén a hatvanas években még elég rasszista volt mindenki mostanra kellett volna lennie viszont senki nincs miért nem küldenek fel?
2015. nov. 12. 11:49
1 2
 1/20 hollófernyiges ***** válasza:
73%
2015. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Aztaa köszönöm. Ment a like a 12:09 nek.
2015. nov. 12. 12:15
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
Vannak....
2015. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Eszkimók miért nincsenek az asztronauták körött ? Pedig egy fagyos jeges bolygón jobban helyt állnának. A Nasa még egy rasszista szervezet. Maga a ku klux klán
2015. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Engem felháborít, hogy mindenki csak a néger asztrónauták és a néger nő asztronauták elnyomása ellen tiltakozik, de senki nem gondol arra, hogy kűzdeni kell a cigány és a meleg asztrunauták fellövési jogaiért is, a szellemi fogyatékkal élő asztronautákról nem is beszélve. Elegem van az ilyen diszkriminatív alakokból, mint a kérdező.
2015. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A Columbia és a Challanger elhunyt legénységében is volt fekete. Illetve az első űrállomás programban is volt egy fekete asztronauta, de egy tesztrepülés közben életét vesztette.



Itt a teljes lista:

[link]

2015. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a mikrofon séró nem fér bele a szkafanderbe.
2015. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A feketék az amerikai lakosság 51 % át aljotják. Innen a felvetés. Az hogy nem ausztralidod írtam az egyértelmű. Az eszkimó felvetés annyira röhelyes hogy nem is kénw kommentelnem de azért mégis az eszkimók semmivel nem bírják jobban a hideget csak a szervezetük ehhez alkalmazkodik meg meleg ruhákat hordanak a szibériai oroszok sem bírják jobban. Tudom hogy viccnek szántad vagy gondolom csak annyira irritált hogy nem mehettem el mellette.
2015. nov. 12. 12:52
 9/20 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért csak gyorsan írok telefonról ahol kikell válogatni a karaktereket néha meg félreütöm.
2015. nov. 12. 12:54
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

Hatos!


Miért éppen a fekete asztronautának kellett meghalnia? Rasszizmus!!!!!

2015. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!