Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek erre megy ki ez...

Szerintetek erre megy ki ez az egész menekült-politika?

Figyelt kérdés

Bejelentették ugye, hogy a már Németország felé induló menekülteket csak korlátozott számban fogadják be. Ráadásul egyre több kerítést építenek (Magyar-Szerb, Magyar-Horvát, Szlovén-Horvát határ), ami nekem aggodalomra ad okot. Nagyon úgy tűnik, hogy vissza akarják küldeni a migránsokat Magyarország felé, és nagy valószínűséggel itt kell őket elhelyezni, mivel Görögország válságban van, Törökországban terjeszkedik az ISIS, így arra nincs lehetőség a menekültek ott kapjanak helyet.


Van egy teóriám, miszerint a Nyugati országok azért terelik vissza őket hazánkba, mert meg akarják gyengíteni Orbán Viktor és pártja politikai helyzetét.



Nektek mi a véleményetek erről?



2015. nov. 13. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez hülyeség.
2015. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

Persze, egész Európa nyilván azzal foglalkozik, Magyarországon éppen ki van kormányon, hogy hívják a bábot.


Oda küldik őket, ahová tudják. Szerintem a nyugati vezetők többségének is elege van ebből a helyzetből, csak a polkorrekt lufi miatt nem merik bevallani azt.

2015. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem fogják.

Azokat a bevándorlókat akarják visszaküldeni a belépő országba, akik asszem október 26-a után léptek be az EU-ba, akkor pedig már nálunk bőven nem jöttek.

Szóval max. Horvátország lehet a visszaküldés célpontja.


Amúgy is, egy ilyen lépés nem Orbán népszerűségét gyengítené Magyarországon, hanem az EU-ét, szóval nem sok logikája van a felvetésednek.

2015. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Jajj, szegény kicsi Viktor Viktor, már megint őt báncsa mindenki!!!
2015. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Hát nem Gyurcsány a hibás?
2015. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy aki nem jogosult, azt küldeni akarják valahová. Szerintem most épp mindenkinek kisebb gondja is nagyobb mint hogy Orbán ellen dolgozzanak. Bár eddig csak szövegelnek, meg tötökországnak meg afrikába küldenek milliárdokat, hogy ott javítsanak a helyzeten.
2015. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Az a velemenyem hogy egy nyakatekert ostobasag.
2015. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is az a véleményem, hogy az EU vezetőknek nem volna ellenére, ha a migráns válság melléktermékeként Magyarország eltűnne a történelem süllyesztőjében.

A Pozsonyi csata óta nem tettek le róla, hogy kiirtsanak bennünket.

2015. nov. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Egyetértek a kérdezővel. Nincs értelme idehozni őket, mert rögtön vissza fognak szivárogni nyugatra. Amennyiben mégis ezt teszik, annak csak a kérdező által felvetett magyarázata lehet.

Kíváncsi vagyok mennyi pénzt ér meg nekik OV szivatása, de gyanítom mindent!

2015. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amúgy jól vagy? Én félnék. Mármint az egészségi állapotot illetően.

Vagy most álmodozol? Ébren, de valójában mély álomban?

2015. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!