Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Párizsi Eb-n 2016-ban simán...

Párizsi Eb-n 2016-ban simán előfordulhat egy öngyilkos merénylős terrortámadás?

Figyelt kérdés
A terrorizmus lényege a félelem és pánik keltés. Ha mondjuk egy meccsen, 2 jelentős foci csapatot, mondjuk az angol és a német válogatottat a levegőbe küldenék öngyilkos iszlám fanatikus merénylők ráadásul még akár több száz civil nézővel együtt, az jó nagy rémületet keltene Európában, nem?
2015. nov. 14. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Elő is fog fordulni, és nem egy. A terrortámadások lassan mindennaposak lesznek.
2015. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Az biztos, hogy minden sarkon ott fog állni a titkosszolgálat. Illetve túl nyílvánvaló célpont lenne, a terroristáknak az a jó, ha váratlanul tudnak lecsapni. A szocsi téli olimpián is be voltak tojva a terrortól, de miután még a CIA is küldött egy rakat ügynököt, nem történt szerencsére semmi.


Egy szóval nem vagyok jós, de én a nemre tippelnék. Inkább a többi nyugati nagyváros helyében kezdenék félni lassanként...

2015. nov. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Igen nekem is rögtön ez jutott az eszembe, hogy ott lesz az EB. Valószínűleg milliárdokba fog kerülni a jóval nagyobb biztosítás. De még úgy is lehet, hogy sajnos civilizálatlan barbárok hasonló támadásokat indítanak.


De mondok mást egy hónap múlva lesz a párizsi csúcs. 180 ország vezetője megy oda, sok-sok magas rangú vezető. Az is érdekes lesz Európa új lakóival...

2015. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az EB nem csak Párizsban lesz, tehát a "Párizsi EB" nem teljesen fedi a valóságot. Valószínűleg hatalmas lesz a készültség, sok lesz a biztonsági ellenőrzés, így nem lesz baj. A stadionokba pedig nem fognak tudni bejuttatni semmilyen oda nem való dolgot.
2015. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem történik meg ilyesmi. Az már tényleg egész Európát érintené! És begyújtana valamit! Szerintem nyílt háborúvá lenne!
2015. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már semmin nem lepődök meg...
2015. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!