Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A párizsi támadás most felhívá...

A párizsi támadás most felhívás keringőre?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az.
2015. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bécsire.
2015. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Nyilvánítsam ki az együttérzésemet? Szánalmas.

Rám kellett volna hallgatni emberséges balf*aszok.

Nem minden hü*lyét beengedni Európába.

Persze vitázni fontosabb volt, kerítéseket felhúzni, regisztrálni, joggal és törvényekkel indokolni miért nem vehetjük elő a gépágyút. Vízágyúkkal spriccelni is fontosabb volt, ételt osztani nekik is szintén fontos volt. Egyszerűen meg kell fogni minden nig*gert meg muzulmánt és ki kell vágni. Ennyi. Nem nehéz matematikai egyenlet.


Ha jól emlékszem akkor úgy 2 éve mondtam, hogy atombombát kellene ledobni az egész közel-keletre és oda ahol az Iszlám Állam van. Ehelyett az a hü*lye nig*ger (Obama) odaküld pár embert hozzájuk akik leszednek úgy 50 embert, emezek meg 50 újat hoznak.

Én mondtam, hogy atombombával kell kezdeni.

A menekülteket pedig visszatessékelni oda ahonnan jöttek.


Mivel nem tudni, hogy ki a menekült és ki a terrorista így bármennyire is fáj mindenkit meg kell ölni. Nem lehet kiszelektálni azt, hogy ki menekült és ki nem. Ez az egyetlen mód. Mivel Európában már rengeteg muzulmán él őket is vagy vissza kell toloncolni oda ahonnan jöttek vagy legyilkolni. Ha nem tesszük meg nem fog változni semmi.


Mivel az európai politikusok nem én vagyok így eltart egy ideig amire rájönnek erre. Utána remélem már el tudják intézni a dolgokat. Nem vitatkozni kell, beszélgetni meg sírni.


Ha egy vezető nem képes gyilkolni a népéért az nem vezető. Én simán kiirtanám az egész közel-keletet meg Afrikát is, mert ez a két hely veszélyezteti a fejlődő világot. A futurisztikus jövőt és a technológiát. Amúgy meg Genghis-khan is kiirtott egy egész civilizációt, szóval nem én lennék az első vagy Hitler. A nagyobb jóért van, hogy milliók életét fel kell áldozni.


EZ A DIKTÁTOR VAGY HA ÚGY TETSZIK A HADVEZÉR KERESZTJE.

Érdekes amúgy hogy Japánban nincsenek ilyenek.


JAHH NEKIK VAN ANNYI ESZÜK, HOGY NEM ENGEDNEK BE AZ ORSZÁGUKBA NIG*GEREKET, MENEKÜLTEKET, BEVÁNDORLÓKAT MEG MUZULMÁNOKAT. PÉLDÁT KELLENE VENNI RÓLUK. MINDENKIT KIDOBNI EURÓPÁBÓL AKI NEM TARTOZIK IDE ÉS KÉSZ.



Figyeljétek meg mi lesz a lépésük a minisztereknek majd. Jajj gyűlés, dumáljunk, lökdössük a menekülteket ide-oda. Több zsarut az utcára. Nem fog itt történni semmi. Ha fel is számolják az Iszlám Államot majd alakul új szervezet. Amíg egy muzulmán is van Európában addig itt robbantások és lövöldözések is lesznek. Ha tetszik ha nem. Ha lená*ciztok ha nem.

2015. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Mindjárt jönnek a libsik és leugatják az előttem szólót. De 1000%-ig igaza van.
2015. nov. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom mi lesz. Francois Hollande elmondja, hogy mennyire de mennyire le van sújtva, a facebook tele lesz részvétnyilvánítókkal, akik egész életükben kb. annyit foglalkoztak a világpolitikával, mint Szalacsi az űrrepüléssel, aztán jönnek az EU-s országok vezetői a saját kis szolidalitásukkal, pár napig mindenki arról fog fantáziálni, hogy "úúúú, menjünk és nyírjunk ki minden homokni99ert", végül úgy 1-2 hét után mindenki lecsillapodik, feltakarítják a romokat és minden kis európai nyárspolgár visszatér a konformista életéhez. Januárban is mi volt? Pár hétig ment a De Suis Charlie szöveg, aztán azóta rá se bagózik senki azon a pár droidon kívül, akik naphosszat csak recskáznak meg konteókat gyártanak.
2015. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

'Ha jól emlékszem akkor úgy 2 éve mondtam, hogy atombombát kellene ledobni az egész közel-keletre és oda ahol az Iszlám Állam van'


De nem te ülsz a nemzetközi politikát irányítók székében. Továbbá szerinted Hirosima óta miért nem dobálózott senki atommal? Pontosan a nukleáris elrettentő erő miatt. Továbbá mi garantálja atomozás esetén, hogy a másik fél nem viszonozza a kedvességet?

2015. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

'Én simán kiirtanám az egész közel-keletet meg Afrikát is, mert ez a két hely veszélyezteti a fejlődő világot. A futurisztikus jövőt és a technológiát. Amúgy meg Genghis-khan is kiirtott egy egész civilizációt, szóval nem én lennék az első vagy Hitler.'


Ismét előző válaszom tudnám idézni: mit csinálsz, ha válaszcsapást mérnek? Továbbá nem TEHETED MEG, hogy egész népeket, államokat eltörölsz egy mozdulattal a Föld színéről, olyan emberekkel, akik senkinek soha nem ártottak.

Megértem én a jogos felindultságot és a vadliberális mindenkit befogadunk habitust kritizáló írásoddal sincs bajom, de te is átesel a ló túloldalára.

2015. nov. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Es akkor most kedves 3. valaszolo, kerlek magyarazd el, hogy miben is vagy jobb, mint azok, akik a parizsi tamadast megszerveztek? Ok is csak kiirtanak azt aki nem tetszik nekik, like u.

Innentol kezdve erkolcsi alapod nincs, mi tobb, allajuk pozicionaltad magad, mert ok nem csak a gep mogul fantazialgatnak, hanem mennek es a sajat halando testuket kockaztatva irtjak a szerintuk haszontalanokat.

2015. nov. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Én simán kiirtanám az egész közel-keletet meg Afrikát is, mert ez a két hely veszélyezteti a fejlődő világot. A futurisztikus jövőt és a technológiát."

A világot nem ők veszélyeztetik, hanem a Soroshoz hasonló emberek. Az embereknek az a néhány ezreléke, amelyik akkora vagyonra tett szert, hogy kormányokat tud befolyásolni, térdre kényszeríteni. A pénz az istenük, a pénzért mindent! De lelkiismeretük tiszta, (mert sohasem használták)! A kormányoknak az a legfőbb bűne, hogy nem keresik elég intenzíven azt a golyót, amire ennek a néhány ezreléknek a neve van gravírozva....

2020. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!