Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Külföldi magyarok! Van, aki...

Külföldi magyarok! Van, aki fontolgatja a hazaköltözést?

Figyelt kérdés
Mi Németországban élünk (München), de már gondoltam rá.
2015. nov. 14. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Minek, hogy kétszer annyi munkáért negyedannyi fizetést kapjunk?
2015. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
51%
Inkabb kockaztatok a jovomert cserebe. (London)
2015. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%

Közlésképpen nem terrorizmus az egyetlen veszély a világon. Az elmúlt 25 évben se hajtottak iszlamista szervezet terrortámadást itthon. Mégis emberek haltak meg. Olyan hétköznapi emberek, akik beültek a mekibe enni, bementek a bankba ügyet intézni esetleg ezekbe dolgoztak vagy csak órára mentek be az egyetemre, de elég volt sétálni az utcán. Ilyenkor mit mondasz, hogy többet nem sétálsz az utcán, nem ülsz be a mekibe, nem mész be a bankba és nem engeded a gyerekedet egyetemre?

A példák közül mind Magyarországon történt mégis élünk és tovább élünk.

2015. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Sztem hasznos lenne, ha megirnad, miert fontolgatod?
2015. nov. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

A terrorveszély miatt. Tegnap Párizs, holnap lehet, mi következünk. A párom nem akar elmenni innen, szerinte nem érdeke a terroristáknak Münchenben robbantgatni, mert nem tartozik az EU központi városai közé, Németországnak nem volt köze Szíriához, nagyobb veszélyben van mondjuk London vagy Brüsszel.

De nem hinném, hogy ezek bármi logika alapján robbantgatnak...

2015. nov. 14. 22:13
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Tul koran elküldtem, a kerdesedre valaszolva: en a ferjem miatt elek pont itt, mivel ö itt lakik. Szivesebben költöznek delebbi reszre, ahol melegebb van es ahol van turizmus, igy könnyebb lenne az elhelyezkedes szempontjabol. De Magyaro-ra engem mar nem sok minden huz, mert nem vagyok annyira kapcsolatban a korabbi ismeröseimmel. Tovabba nem hiszem, h a nemet tudasom olyan nagy ritkasag lenne, mint 20 evvel ezelött, azzal meg annyira sem vinnem, mint akkor, tehat szakmailag sem szol mellette semmi.
2015. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Ismet a 4=6 vagyok, ha csak emiatt, az nem lenne megoldas, h kisebb, kevesbe ismert varosba telepedni?
2015. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
3-as vagyok, azoktól az eseményektől nem félsz, amiket felsoroltam?
2015. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7, igazából nem pont Münchenben élek, hanem egy kisvárosban nem mesze tőle, de Münchenbe járok dolgozni
2015. nov. 14. 22:21
 10/22 anonim ***** válasza:
15%

62%


Ezt a sok szart magadtól találtad ki?

Látom nagyon fáj, hogy a szeretett nyugatod most szarban van, már nem ez az első kérdés, ahol izzadtságszagúan próbálsz magyarázkodni.

Tetszik, nem tetszik, nem egy ismerősöm most még a boltba is fél lemenni, fontolgatják, hogy ha más nem, legalább ideiglenesen hazajönnek.

Na további kellemes sírás.

2015. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!