Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek mennyi az esélye,...

Szerintetek mennyi az esélye, hogy Ausztriában, legfőképp Bécsben is lesz hamarosan terrortámadás?

Figyelt kérdés
2015. nov. 15. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Róma után talán a második legveszélyeztetettebb város. A harmadik helyezett "bronzérmes" az London, a negyedik Brüsszel. Legalábbis ezt állítják a "szakértők"
2015. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elég nagy az esélye
2015. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ezt miért gondolják\gondoljátok így?
2015. nov. 15. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Párizs, London a leginkább veszélyeztetett.


Aztán a második kategóriába tartozik Bécs, Berlin, Róma.

2015. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Minimális. Nagyobb az esélyed hogy elüt egy részeg taxis, mint hogy terrortámadásban halj meg.
2015. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
100%
2015. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

"Legalábbis ezt állítják a "szakértők""


Milyen szakértők? Mert én még angol cikket sem találtam róla.

Mellesleg nem értem, Bécs miért lenne ennyire veszélyes. Ausztria eleve semleges ország, nem vesz részt semmilyen katonai akcióban, ráadásul a Bécsben élő muszlimok majdnem egésze vagy bosnyák, vagy török. Franciaországhoz, Olaszországhoz, Németországhoz, Spanyolországhoz vagy Angliához képest Ausztria egyáltalán nem jelentős ország.


London meg Párizs, meg maga ez a 2 ország tele van muszlimokkal, és bőven kiveszik a részüket a szíriai háborúban.

2015. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóan gondolom, mint az utolsó válaszoló, bár az esély mindenre megvan, csak nem mindegy mekkora. Most a bécsi karácsonyi vásár lemondását fontolgatja legtöbb ember.

Egyébként tavaly októberben egy török 14-15 éves gyerek akarta felrobbantani a bécsi nyugati pályaudvart, csak még időben lekapcsolták. Erről van cikk bőven a neten.

2015. nov. 15. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!