Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nemetek mernek migrans-ellen...

A nemetek mernek migrans-ellenes kommentelet irni a netre, vagy felnek a cenzuratol?

Figyelt kérdés
Mi a helyzet Nemetorszagban e teren ? Allitolag munkahelyuket is elveszthetik ha maskepp gondolkodnak a bevandorlokrol mint a Merkel kormany. Vannak rasszistanak nevezheto beirasok egy-egy cikk vagy video alatt nemet nyelven is ?

2015. nov. 15. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"És Merkel elérte azt is, hogy szűrjék azokat az írásokat ami nem az ő gondolkodásával ért egyet (azaz mindent ami bevándorló ellenes)."


Konkretan hazugsag, ott egy pelda fentebb. Es van rengeteg.


Mondjuk az erdekelne hogy akik itt okoskodnak hogy mi van Nemetorszagban, hanyan beszelnek egyaltalan nemetul?

2015. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Félnének a németek a cenzúrától? Egyáltalán nem. Él kint ismerősöm Münchenben és elmondta nyíltan szidják a migránsokat ahol csak tudják. Kimennének azok, akik lenácizzák Orbánt új szót kellene kitalálniuk a migráns ellenes gyűlöletre, mert ott olyan szinten nyomják. Mikor tovább engedtük őket az volt a legelső dolguk, hogy egy csomó épülő menekült tábort felgyújtottak.

Itthon jobban kell félned miket osztasz meg, vagy miket kommentálsz. Lásd a szegedi egyetem kancellárjának az esetét.

2015. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

" Él kint ismerősöm Münchenben és elmondta nyíltan szidják a migránsokat ahol csak tudják."


ez meg konkretan hazugsag.

2015. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem a migransokat szidjak, hanem a nemet politikat, a menekültsimagato CDU't, a 'wir schaffen es' Merkelt, a Zöldeket, etc.

A nemetek elött vilagos, hogy egy migrans nem lenne itt, ha nem hivjak (Angela Merkel szeptember 4.-en tett kijelentese, hogy minden szirt felveszünk, ... most meg megsem, mert kiderült, hogy a migransok 80%-a "hasznalhatatlan emberanyag" ( O-Ton: Claudia Roth/ Zöldek)


Eddig nem volt penz az oktatasra, a gyerekekre, a hajlektalanokra, a fiatal csaladosokra. MOST hirtelen van penz a menekültekre. HONNAN a bu banatbol teremtettek elö annyi milliardot, mikor Schäuble 2016-ban is a 'schwarze Null't celozgatja????


Wird Unrecht zu Recht, dann wird Auswandern zur Pflicht!


En nem maradok itt, Tervezem elhagyni az orszagot, pedig szeretek itt elni. Mikor augusztusban meglattam a menekült cunamit, nah akkor született meg bennem a vegleges döntes. Nem nehez kifesteni a jövönket. Augusztisig csak latolgattam, fontolgattam, a kivandorlast, jatszottam a kivandorlas gondolataval.

Most mar teljes elhatarozasom.

2015. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Menj csak akkor, egy xenofób hülyével kevesebb. Majd jön a helyedre más.
2015. nov. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"(Angela Merkel szeptember 4.-en tett kijelentese, hogy minden szirt felveszünk"


Kar hogy nem mondott ilyet.

2015. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

,,Nem a migransokat szidjak, hanem a nemet politikat, a menekültsimagato CDU't, a 'wir schaffen es' Merkelt"

Nem hiszem, hogy ezekre németül olyanokat mondanának, hogy ,,köcsög migráns, takarodj vissza az országodba, ne itt akarj élősködni, stb".

2015. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!