Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nepessegnovekedest hogyan...

A nepessegnovekedest hogyan kepzeli el Merkel, ha a migransok 80 szazaleka egyedulallo ferfi?

Figyelt kérdés
A nemet nok pedig nem fogjak osszeadni magukat arab ferfiakkal; hiszen a nemet ferfiaktol is keves gyereket szulnek mar. Szoval,nem ertem.

2015. nov. 15. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, hogy a migránsok el fogják hozatni Sziriából a családjukat is.
2015. nov. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
A muszlim férfiak nem fogják megkérdezni az európai nőket, hogy akarnak-e szülni.
2015. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz népességnövekedés.


Németország lakossága pár éven belül több millióval fog csökkenni, mivel kihal a baby boom generáció.

2015. nov. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Hallottál már az exogámiáról? Nagyon sok nő vevő rá, a mostani bevándorlóhullámmal pedig egy komplett terülj-terülj asztalkát kaptak. A nyáron volt szerencsém látni pár svéd óvodát, ahol a gyerekek jó része tejeskávé színű volt és minekutána arrafelé nem nagyon divat a 4-5 éves gyerekek napoztatása, így gondolom nem akkor barnultak le, arról nem is beszélve, hogy a muszlimok által jóváhagyott menü kivétel nélkül az összes óvodában és általános iskolában szerepel az azt igénylő gyerekek számára. Nem akarok szexista lenni, de az exogámok nagy a jómódú, 1. világbeli nők közül kerül ki, aki nem hisz nekem (felteszem senki se, de azért leírom), az menjen végig mondjuk Berlin, vagy Malmö egyik forgalmasabb útján és figyelje a babakocsit tologató, vagy kisgyerekkel sétáló fehér nőket és azt, hogy milyen gyerek van velük. Látszanak rajtuk azok a rasszjegyek, amik, nos.... nem épp egy északira jellemzőek. Ezzel nem a gyerekeket akarom bántani, mert ők ártatlanok ebben a kontextusban, csupán ábrázolni szeretném, hogy miért lesz népességnövekedés, csak nem úgy, ahogy a kérdező elképzeli.
2015. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Ki mondta,hogy a népesedés miatt engedik be őket?

Olcsó munkaerő.

Szaporodnia nem kell.

2015. nov. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Biztos arra számít, hogy majd örülhet most már a sok "egzotikumra" vágyó nő. :D
2015. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Én is nő vagyok, de össze nem állnék soha afrikaival.

Az arabok meg megint megérnek egy misét.


Az olasz , spanyol pasik jól.

Meg, némelyik török is, de náluk meg taszítóak az iszlám tradíciók.

2015. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát szerintem annyiból nincs igazatok, h nincs az szakadék riherongy aki egy normális dolgozó fizetéssel biztos háttérrel rendelkező német helyett egy olyan emberrel jön össze akiről azt se tudja biztosan, h melyik országból jön meg, h egyáltalán kicsoda, kiderült már h integrálhatatlanok na meg látni az is h egyszer csak bekapcsolják a csipet a fejébe és felrobbantja magát. Na meg ki gerjed arra, h mennyen menekültszállóra összefeküdni valakivel:D


Na meg annyi a pár nélküli nő? Mármint több százezer német nő van aki nem tud összejönni kivel mert kifogytak a férfiak? Mert akkor szoli és indulok:D

2015. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

A nyugati nők függetlenenek ,a férfiakkal egyenrangúként kezelt emberek.Eszük ágában sincs 4-5 gyereket szülni egy pszichopatának ,és burkában a házba bezárva leélni az életét.Egy normális ,fehér nő amúgy sem keveredik koszos arabokkal ,neadjisten négerekkel.Én legalábbis ebben bízok...

22/N

2015. nov. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Akkor kényszerítenek a migránsok nem emberek ezek állatok .
2015. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!