Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha Párizsban erre képesek a...

Ha Párizsban erre képesek a terroristák akkor Magyarországon is lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szerintem nem hiszem. Mindenki a menekültekre fogja de nem azok voltak! Franciaországban rengeteg gazdag iszlám van de Magyarországon nem. Hááát..... Fogalmam sincs. Segítsetek!

2015. nov. 16. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Magyarországon most miért robbantanának? Egy jelentéktelen romhalmaz a balkánon.
2015. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

"Mindenki a menekültekre fogja de nem azok voltak!"


Legalább az egyik a menekültekkel érkezett. Lehet, hogy csak annak álcázta magát, de a lényeg, hogy velük együtt vándorolt több országon át a célpontjáig. Ígyhát szerintem nem kellene ennyire elkülöníteni a kettőt, mert igenis szoros az összefüggés.

2015. nov. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

#2

Mindenki tudta hogy beszivárogtak közéjük terroristák ezért is kellett volna regisztrálni őket, utánuk nézni nem pedig felterelni őket ma buszra a szerb/horvát határnál az osztráknál meg kihajítani.

2015. nov. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
állítólag Budapesten is vannak iszlám központpk
2015. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát…a frnciákhoz mennek segiteni, a németeknél is vannak olyan bevándorlók akik terroristák és németeknek segitenek és mindenki harcol. Szerintem!
2015. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEM
2015. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gina Lollobrigida ***** válasza:

Szerintem:


I. Párizs szokták "Európa fővárosának, az Európai kúltúra fővárosának" is mondani réges rég óta.


II. Magyarország kezdte a határzárat és a "GYOrstelepítésű Drót Akadályt" felhúzni.

Ebből következik hogy akiket nem engedünk be, vagy legalábbis feltartóztatunk, azzal igazibókl azt segítjük elő hogy vissza kelljen menniük oda ahonnan jöttek, vagyis közvetve "nem engedjük "meglógni őket" Szíriából, vagy éppen Irakból. Tehát az IÁ ezért még hálás is lehet hogy nem működünk közre az őáltaluk elképzelt rendszer ellen migrálók menekülésében akik szerintük árulók mert nem akarnak ott elpatkolni náluk

2015. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!