Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Észak-Korea miért nem reagált...

Észak-Korea miért nem reagált semmit a párizsi terrortámadásra?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a lakosság valószínűleg semmit nem tud, hogy mi folyik a világ többi országában, de azért a vezetők csak nézik a híreket nem? Semmi szolidaritást nem mutattak? Ennyire elzárkóznak?

2015. nov. 17. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a Dagit cseppet sem érdekli.
2015. nov. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
El is zárkóznak, a nemzetközi imidzsük is menthetetlen, meg amúgy is, minek törnék magukat ilyesmivel egy olyan ország vezetői, amelynek ötmillió lakosából százezrek rohadnak gulágban? Észak-Koreában egyébként a nem engedélyezett hírforrások követése halálbüntetést von maga után.
2015. nov. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*huszonötmillió a lakosság, nem öt

(a mondanivalón nem változtat)

2015. nov. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Észak-Korea kormánya miatökömért mutatna szolidaritást egy teljesen random európai országért, miközben a saját lakosságát úgy idomítják, mint a kutyákat?

Egész családokat zárnak ilyen börtönökbe [link] ha az egyik családtag tett valami rendszerelleneset, ráadásul a saját népük tagjait küldik alkalomadtán szolgáknak Oroszországba.


Szerinted ezek hol sz@rják le azt a 120 embert, akik meghaltak, miközben konkrétan a földi poklot csinálják a saját országukban?

Ja, tényleg borzasztó, hogy ártatlanok haltak meg egy idióta terrorszervezet miatt, de azért nehogy már egy beteg diktátortól kérjük számon, hogy nem vitt virágkoszorút a franciáknak.


Amúgy én meg azt nem értem, hogy a hozzátok hasonlók szolidaritása hol marad, mikor Bangladest, Libanont, és Beruitot, jóformán Párizzsal egy időben érte terror merénylet? Vagy ha már itt tartunk, mikor fog bárki is tudomást venni arról, ami Észak Koreában zajlik nap mint nap?

Értem én, hogy ezek nem trendi országok/városok, és nem is trendi őket sajnálni, de ők is ugyanolyan áldozatok, mint az a szegény (asszem) 127 francia.

2015. nov. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még csak kedd van, de ez a kérdés már igen jó esélyekkel indul "A hét legostobább kérdése" címért :DD
2015. nov. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom hogy off-os a válaszom , de kikívánkozik belőlem.

Magyarország egy nagyon jó hely! :)

2015. nov. 20. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fizették a UPC-t és kikapcsolták a százcsatornát, egyedül az RTL Klub van csak bevezetve hozzájuk de az meg most nem tudósíthat akármiről csak a Nyíregyházi Vadasparkban történt fenomenális csüngőshasú ebukok születéséről.
2015. nov. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!