Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire van terrorpara...

Mennyire van terrorpara Budapesten?

Figyelt kérdés

Nálunk Székesfehérváron a munkahelyen a tegnapi hangrobbanás (Átlépte felettünk a hangsebességet egy MIG) után komoly hisztéria tört ki, hogy biztos robbantottak. A főnök rohanta végig az irodákat, hogy nincs gáz.


Budapesten mi a helyzet? Félnek metrózni az emberek meg ilyenek?



2015. nov. 20. 09:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
Fehérvári vagyok.Pont itthon voltam,hallottam,de csak egy pillanatra ijedtem meg a hang ereje miatt,még véletlenül se pánikoltam.Építkezésre,hasonlókra gondoltam,szóval nem tudom te milyen helyen dolgozol ahol ilyen betoji emberek vannak.Délután mikor mentem dolgozni,ott senkit nem ijesztett meg a hangrobbanás.Ha robbantani akarnak,azt nem ebben a városban fogják megcsinálni,mert az nem lenne nagy szám.
2015. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%

No még az kéne! Hogy elérjék a céljukat ezek a söpredék aberráltak?

Tudom jobb félni mint megijedni, de szerintem ehhez még történnie kellene néhány pokoli cselekménynek.

Reméljük hogy nem fog! Akik erre hivatottak ,sikerrel megakadályozzák!

2015. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
65%
Terroristáktól félni Magyarországon? Nekik nem sok érdemük lenne itt robbantani. Sok ember azt se tudja, hogy Budapest létezik, ha azt hallják, hogy Párizsban, Londonban, New Yorkban robbantanak akkor már megmutathatják a világnak mennyire védett helyekre is be tudnak jutni, ezért nagyobb a félelem... De Magyarországon nem lehetne ilyen látványos hatást elérni, így hazánkban én nem tartok a terrortámadásoktól.
2015. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
amennyire csinaltok magatoknak.
2015. nov. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!