Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mégis reális a veszély a...

Mégis reális a veszély a bécsi vásárban? Mai cikk.

Figyelt kérdés

[link]


akit nem érdekel, nyomjon egy vissza nyilat, és ne válaszoljon.

tudom, hogy a blikk nem a leghitelesebb forrás, de nem is ez az egyetlen, ami szerint valós a veszély.

ti mit gondoltok?

hiába tudják előre, kiszűrni hogy lehetne a veszélyes embereket? sehogy...


2015. nov. 20. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Ne legy elkeseredve.

Eloszor is, a biztonsagiak most mar komolyan veszik a fenyegetest, es nem lesznek alomszuszekok az ugyben.

Masodszor a terroristak is tudjak, hogy nagy a vedelem, es semmiert ok sem akarnak kockaztatni.

Szoval van esely a bekes vasarra.

2015. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem.

Csak azt nem értem, hogyan tudná a hatóság kiszűrni ezeket az embereket.

Már mindenhol ott vannak, és ha a kabátja alatt rejteget valamit, azt sose veszik észre.

2015. nov. 20. 14:40
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy mégis?

Eddig is teljesen reális volt.

2015. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Valódi utazó nem tenné fel ezt a kérdést.

A valódi utazó utazik. Virslit eszik és forraltbort iszik.

Nyelveket beszél.

Az ilyen kérdést olyanok teszik fel, akik csak híradóból , a fotelből ismerik a világot.

Ráadásul rosszul.

2015. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

A krone.at egy FPÖ közeli nagy szennylap, pont úgy, mint ahogy a blikk is egy nagy szennylap.

Szerinted mennyire hiteles?

2015. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha annyira hiteles a cikk, hogy lehet az, hogy a krone-on és a blikken kívül sehol sem írnak erről semmit?

Azért, mert mind a 2 újság hatásvadász fostos szennylap. Egyik sem hiteles, mindegyik szenzációhajhász csak. A krone az FPÖ újságja, legalábbis lehetne annak mondani. Így akarják elérni, hogy az emberek félelemből rájuk szavazzanak.

2015. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

86%-os vagyok


Bécsben élek, a krone sokszor írt már hazugságokat, ferdítéseket. Hiteles osztrák újság a Standard meg a Presse.

Osztrák szennylap még a Heute és az Österreich is. Most így rákeresve egyik oldal sem hozta le ezt a hírt. SZóval ennyit a hitelességről.

2015. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Ez a hír nem hiteles, hazugság és hatásvadász az egész. Sem a blikk sem a krone nem számít megbízható, hiteles forrásnak, szóval ezt nem kell komolyan venni. Más oldalak le se hozzák ezt a hírt, mert egyszerűen nem igaz. A krone FPÖ-höz közeli lap, túlzásokkal, hazug hatásvadász cikkekkel.

De azért gondolkodhatnál kérdező, a blikk szerinted hiteles újságnak számít?

Menj ki nyugodtan a karácsonyi vásárra, én már voltam kint.

2015. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hitelesnek valóban nem mondható, de a pánikkeltést miért nem büntetik, ha hiteltelen információkat közöl egy újság?


az utazós kommenttel pedig nagyon nem értek egyet, nem fotelből szemlélem a világot, jó pár országban jártam már, szeretek utazni, de azért engedd már meg, hogy ha az életem a tét, akkor utánaérdeklődjek dolgoknak!

a bécsi vásárban is voltam már, nem csak a neten láttam róla képeket!

2015. nov. 21. 11:43
 10/13 anonim ***** válasza:

"a pánikkeltést miért nem büntetik, ha hiteltelen információkat közöl egy újság? "


Azért mert ez nem ilyen egyszerű. A blikket, vagy a kurucot sem blokkolják, akit meg kicsit is érdekel az egész, az utána néz, és nem dől be ilyen szennyoldalaknak.

2015. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!